• $7,9886
  • €9,5137
  • 466.453
  • 1325.36
13 Kasım 2020 Cuma 09:49 | Son Güncelleme:

Alev Alev 3. bölüm fragmanı izleme linki! Alev Alev 2. bölümde neler yaşandı?

Alev Alev 3. bölüm fragmanı izleme linki! Alev Alev 2. bölümde neler yaşandı"

Alev Alev 3. bölüm fragmanı yayında! Alev Alev yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün ardından ilgi gördü. Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz'in yer aldığı Alev Alev 2. bölümde yaşananlar izleyici derinden etkiledi. Cemre kızını kaçırabilmek için her şeyi göze alırken, Çiçek yangından sonra bambaşka biri olmuştur. Peki, Alev Alev 2. bölümde neler yaşandı?

Alev Alev 2. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Show Tv'nin yeni yapımı Alev Alev'de birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor. Her perşembe yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Cemre kızını kaçırmak için elinden geleni yapmaya çalışacak. Alev Alev 2. bölümde neler yaşandı? İşte Alev Alev 3. bölüm fragmanı...

ALEV ALEV 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI? 

Alev Alev 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ALEV ALEV 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Alev Alev bu akşam 2. bölümü ile ekrana gelecek. Korkunç sarnıç yangını sonrası her şey alt üst olmuştur. Kızı Güneş'e çizdiği resimle mesaj bırakan Cemre, Çelebi hayatta olduğunu öğrenmeden, kızını alıp kaçabilme planı yapmaktadır.

Rüya'nın “bir katille asla evlenmem” sözleri ile gururu kırılan İskender, Rüya'yı ve babası Kenan'ı bitirecek planın düğmesine basar. Gözlerini yeni bir evde, yeni bir kimlikle açan Çiçek, Tomris'den "Kızımın yerine geç! Şimal Ol!" teklifini duyar ama asla bu oyuna girmeyeceğini söyleyerek teklifi şiddetle reddeder. Sarnıç yangınının alevleri ile kül olan hayatlarının nereye savrulacağını kimse bilmemektedir.

ALEV ALEV OYUNCULARI KİM?

Zuhal Olcay

Demet Evgar

Hazar Ergüçlü

Dilan Çiçek Deniz

Cem Bender

Berkay Ateş

Cihangir Ceyhan

<p class='MsoNormal'>Azerbaycan ile Ermenistan arasında Rusya'nın ara buluculuğunda imzalanan  ateşk

Azerbaycan ordusu Kelbecer'de... İşte bölgedeki son gelişmeler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da sahte para baskını

Yusufeli Barajı'nın tamamlanmasına 25 metre kaldı