• $7,403
  • €8,9693
  • 438.267
  • 1467
08 Ocak 2021 Cuma 09:23 | Son Güncelleme:

Alev Alev 9. bölümde neler oldu? Alev Alev 10. bölüm fragmanı yayınlandı!

Alev Alev 9. bölümde neler oldu" Alev Alev 10. bölüm fragmanı yayınlandı!

Show TV'nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Alev Alev, 9. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Dizinin 9. bölümünde Cemre Çelebi'nin kendisine sunduğu kliniğe kapatılma veya Çelebi ile eve dönme teklifini kabul etmemeye kararlıdır. Alev Alev 10. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte gelecek bölümde yaşanacaklar...

Alev Alev 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Show TV'nin kısa sürede sevilen dizisi Alev Alev 9. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı Alev Alev'de heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekran başına kilitledi. Ay Yapım imzalı dizinin 9. bölümünde Cemre Çelebi'nin kendisine sunduğu kliniğe kapatılma veya Çelebi ile eve dönme teklifini kabul etmemeye kararlıdır. 

ALEV ALEV 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ALEV ALEV 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cemre Çelebi'nin kendisine sunduğu kliniğe kapatılma veya Çelebi ile eve dönme teklifini kabul etmemeye kararlıdır.

Çelebi'ye karşı birlikte mücadele eden Ozan, Ömer, Rüya ve Cemre, umut ışığını hiç beklemedikleri bir isimde bulurlar.

Yaşanan tüm zorlukların içinde Ömer, Rüya'nın kendisine yapacağı tatlı sürprizden habersizdir.

Beklenmedik ismin yardım etmesiyle Cemre'nin makus talihi dönmeye başlar.

ALEV ALEV KONUSU NEDİR?

Kadın, aile içi şiddet, adalet, güzellik gibi her an konuşulan gündelik hayatın içindeki temaları kendine özgü diliyle ele alacak dizi, bir yangın sonucunda hayatları tahmin etmedikleri yönlere savrulan üç kadının hikayesini ekranlara taşıyor.

Cemre, aşkla evlendiği kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetinden muzdaripken küçük kızıyla birlikte bu yaşamdan kurtulmaya çalışır.

Rüya, varlıklı yaşantısında hayatın acı gerçekleri ile hiç karşılaşmamıştır ve kendi güvenlikli dünyasında yaşar. Çiçek’in ise tek arzusu evlenip mutlu bir yuva kurmaktır ve bunu hayatının merkezine alır. Ancak bu üç kadının yaşamı yaşanan bir yangın ile sonsuza kadar değişecektir. Cemre, Rüya ve Çiçek hayatlarının sıfır noktasına gelerek oldukça zorlu bir mücadele içinde kendilerini bulacaklardır.

ALEV ALEV OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün'ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

<h3>Başkan Erdoğan’dan CHP’ye erken seçim yanıtı</h3><p>“2023’E KADAR BEK

27 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sivas'ta tıra arkadan çarpan ambulanstaki hemşire öldü, şoför yaralandı

Ankara'da80 yaş ve üzerindeki vatandaşlara aşı uygulanmaya başlandı