• $7,4108
  • €8,9859
  • 439.058
  • 1467
07 Ocak 2021 Perşembe 10:09 | Son Güncelleme:

Akrep 5. bölüm fragmanında Ferda sırrı ortaya çıkıyor! Akrep dizisi yarın (8 Ocak) var mı, yayınlanacak mı?

Akrep 5. bölüm fragmanında Ferda sırrı ortaya çıkıyor! Akrep dizisi yarın (8 Ocak) var mı, yayınlanacak mı"

Akrep dizisi yayınlandığı günden itibaren büyük beğeni topladı. Dizi her cuma akşamı seyirci karşısına çıkıyor. Dün yayınlanan Akrep 5. bölüm fragmanında Ferda'nın tüm oyunları kendine dönüyor, izleyicinin gözünden bu detay kaçmıyor. Yılbaşı tatili veren diziler arasında Akrep'in olup olmadığını merak eden seyirciler, Akrep dizisi bu hafta var mı, yayınlanacak mı? sorusuna yanıt arıyor.

Star Tv'de her cuma ekran gelen dizi Akrep 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Yusuf Çim bulunuyor. Bu hafta yeni yıl tatili nedeniyle birçok dizi ekrana gelmedi. İzleyicilerde Akrep dizisi bu hafta var mı, yayınlanacak mı? sorusunu gündeme getirdi. Akrep 5. bölüm fragmanında Ferda'nın tüm kurduğu oyunda büyük darba alıyor ve intihar ediyor...

AKREP BU HAFTA YAYINLANACAK MI, HANGİ GÜN?

Akrep bu hafta yayınlanacak. Dizi Cuma akşamı saat 20:00'de Star Tv'de 5. bölümü ile ekrana gelecek.

AKREP 5. BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

Kendi kurduğu oyunda büyük darbe alan Ferda, Merve’yle arasını düzeltemez. Elindeki tüm kozları da kaybedince, çareyi bir kutu ilaç içmekte bulur. Ancak gelişi ile sevindiremediği Perihan’ı, bir kızını daha intihar ile kaybetmenin vicdan yüküyle bırakmak için durumdan haberdar eder.

Ferda’nın intihar ettiğini öğrenen Perihan, başta Ferda olmak üzere herkesi çok şaşırtacak kararlar alacaktır. Diğer yanda; Ferda’nın intiharının nedeni Şahin ve Duru’nun şüphelenmesine neden olur. Kafalarındaki sorulara cevap bulmak için İpek’le konuşmaya giden iki kardeş, babaları ve hayatlarına aniden giren teyzeleri arasında bir ilişki olabileceğinden şüphelenirler.

Perihan’ın yeni kurduğu oyunu çözmeye çalışan Fikret, Ferda ile de artık karşı cephelerdedir! Evin içinde gerilim bir türlü bitmezken, Fikret Selma’yı akşam yemeğine eve getirecektir. Aile sofrası gün geçtikçe kalabalıklaşan evde, gençlerin kafası gelen misafir ile iyice karışacaktır.

Ferda’nın telefonunu ele geçirmek isteyen Fikret, telefonda bulunan fotoğrafları silmek için Perihan’dan sürpriz bir yardım alır. Çünkü Perihan, Ayşem’i bulmuştur. Ayşem ile ilgili bilgiler, ilk önce Ferda’nın telefon şifresini bulmayı sağlayacaktır. Perihan, Ayşem’e ait bilgilerle bundan sonra ne yapacaktır?

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Holokost, Bosna, Ruanda, Kamboçya gibi trajedilerin tekerrür etmeme

Başkan Erdoğan'dan uluslararası topluma çağrı: Harekete geçin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sivas'ta tıra arkadan çarpan ambulanstaki hemşire öldü, şoför yaralandı

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin Erzurum Olağan Kongresi'ne canlı bağlantı ile katıldı