• $8,0806
  • €9,7008
  • 450.736
  • 1409.19
06 Nisan 2021 Salı 18:32 | Son Güncelleme:

Akıncı'nın Nergis'i Büşra Develi'den dikkat çeken açıklama: Tatlım, şekerim laflarından nefret ederim

Akıncı'nın Nergis'i Büşra Develi'den dikkat çeken açıklama: Tatlım, şekerim laflarından nefret ederim

ATV'de ekrana getirilen Akıncı dizisinde Şükrü Özyıldız ile başrollerini paylaşan Büşra Develi verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Gereksiz samimiyetten hoşlanmadığını söyleyen Develi, 'Direkt canım cicimle girilen değil de, zamanla verilen değeri gerçekçi buluyorum. Hiç tanışmadan edilen tatlım, şekerim laflarından o kadar nefret ederim ki...' dedi.

Güzelliği ile bütün dikkatleri üzerine çeken, Akıncı dizisinde hayat verdiği Nergis karakteri ile izleyici karşısına çıkan Büşra Develi, Harper's Bazaar dergisinin nisan sayısına kapak oldu. Dergi için röportaj veren Develi, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

'Soğuk ve mesafeli olmak veya öyle bilinmek daha mı kolay sence? Gereksiz samimiyetin önüne geçmek için özellikle...' sorusuna yanıt veren güzel oyuncu Büşra Develi, şu ifadeleri kullandı:

'Bizim topluluk halinde yaşayan toplumlarda samimiyet seni hiç beklemediğin yerlere götürebilecek bir şey. O yüzden, zaten sağlıklı olan ve olması gereken bu gibi geliyor bana. Benim samimi diye adlandırdığım şey farklı...

'TATLIM, ŞEKERİM LAFLARINDAN NEFRET EDERİM'

Direkt canım cicimle girilen değil de, zamanla verilen değeri gerçekçi buluyorum. Hiç tanışmadan edilen tatlım, şekerim laflarından o kadar nefret ederim ki... Böyle insanlar çok kişisel alanıma girmiş gibi hissederim. Kişisel sınırları iyi korumak lazım.'

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi