• $7,3974
  • €8,9535
  • 437.798
  • 1467
25 Kasım 2020 Çarşamba 12:19 | Son Güncelleme:

Akıncı dizisi bomba gibi geliyor! Şükrü Özyıldız süper kahraman oldu

Akıncı dizisi bomba gibi geliyor! Şükrü Özyıldız süper kahraman oldu

Atv'nin yeni dizisi Akıncı yakında izleyicilerle buluşacak. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin başrolünde yer aldığı dizinin yayınlanan ilk 2 fragmanı oldukça dikkat çekiciydi. Ancak 3.yeni fragman bomba gibi kahramanlık dizinin gelişinin habercisi oldu.

Kötülerin yeni korkulu rüyası Akıncı olacak… “Hiçbir suç cezasız kalmaz” sözünden hareket edecek olan Akıncı, bir süper kahraman. Dizi, Türkiye’de pek de denenmemiş bir yapım ve süper kahraman hikayesinin izleyicilerden nasıl bir dönüş alacağı merak ediliyor. Akıncı dizisi bomba gibi geliyor! Şükrü Özyıldız süper kahraman oldu...

Dizi için Ağustos ayından bugüne kadar titizlikle çalışmalar yürütülüyor. Acele edilmeden, sahneler en iyi olacak şekilde hareket ediliyor. Hem Şükrü Özyıldız hem de Büşra Develi, daha önce yaptıkları açıklamalarda çok heyecanlı olduklarını ve çok da emek vererek, hiçbir şeyi atlamadan yoğun bir şekilde çalıştıklarını söylemişti.

Akıncı dizisinin 3. fragmanı da geldi. Artık süper kahramanın detayları da ortaya çıkmaya başladı. Şükrü Özyıldız, kötülerin korkulu rüyası olan Akıncı karakterinde çok farklı bir imaj ile izleyici karşısına çıkacak. Oyuncu, yeni karakteri için kilo verdiğini ve daha fit bir vücuda sahip olduğunu ve kilosunu korumak için de fedakarlıklar yaptığını açıkladı. 


<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Holokost, Bosna, Ruanda, Kamboçya gibi trajedilerin tekerrür etmeme

Başkan Erdoğan'dan uluslararası topluma çağrı: Harekete geçin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tırnağınıza diş macunu sürüp bekleyin! Faydalarını öğrenince şaşıracaksınız

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı