• $7,4777
  • €9,0511
  • 441.793
  • 1556.77
09 Ocak 2021 Cumartesi 10:11 | Son Güncelleme:

Akıncı 2. bölümde neler oldu? Akıncı 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Akıncı 2. bölümde neler oldu" Akıncı 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler ve Tolga Tekin'in paylaştığı akıncı dizisi cuma günlerinin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Akıncı dizisi 8 Ocak Cuma günü yayınlanan 2. bölümüyle izleyicilere soluksuz dakikalar yaşattı. Akıncı 3. bölüm fragmanı 2. bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Akıncı 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Atv'nin yeni dizisi Akıncı 2. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler ve Tolga Tekin'in paylaştığı dizi ilk bölümüyle izleyicileri heyecanlandırmayı başardı. Aksiyon dolu sahneleriyle nefes kesen Akıncı dizisinin yönetmeliğini Veli Çelik'in yaparken, senaryosunu Hakan Kandal kaleme alıyor. 

AKINCI 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Akıncı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

AKINCI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Köksal ve adamları Cevdet'in emriyle Şehir Hatları vapurunu işgal edip, içindeki yolcuları rehin alırlar. Akıncı olay yerine giderken kendisi için kurulan tuzaktan habersizdir. Cevdet, Akıncı'yı öldürerek Lukas'a karşı elini güçlendirmek ister. Nergis, Yağız'ın koleksiyonunun tanıtım gecesine katılacaktır ancak eylemi haber alır almaz olay yerine doğru yönelir. Polisi atlatıp vapura ulaşmak beklediği kadar kolay olmayacaktır. Kemal, bir yandan eylemi sorunsuz atlatmayı bir yandan da Akıncı'yı yakalamanın peşindedir.

AKINCI 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

<p>Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda büyük başarılar elde güvenlik güçleri, aynı kararlılığ

Terör örgütü PKK'ya sınırda nefes kesen operasyon! Finans kaynağına büyük darbe vuruldu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bu besin vücuttaki tüm iltihabı kurutuyor!

Kısıtlamaların sona ermesiyle İstanbul'da hareketlilik başladı