• $8,092
  • €9,5618
  • 494.896
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Eylül 2020 Salı 18:01 | Son Güncelleme:

Akın Akınözü: 30. yaşımın hayatıma, Nemrut Dağı'na doğan güneş gibi doğmasını dilerim

Akın Akınözü: 30. yaşımın hayatıma, Nemrut Dağı'na doğan güneş gibi doğmasını dilerim

Hercai dizisiyle şnhretine şöhret katan oyuncu Akın Akınözü 30 yaşına bastı. Akınözü, yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kutladı. Ayrıca Akınözü'nün hayranları oyuncuya hediye olarak kansersiz yaşam için çeşitli kuruluşlara bağışta bulundu.

Hercai dizisinde Miran karakterine hayat veren Akın Akınözü bugün 30 oldu. Yeni yaşını Instagram'dan paylaştığı bir kare ile kutlayan oyuncu, paylaşımına "30. yaşımın hayatıma, Nemrut Dağı’na doğan güneş gibi doğmasını dilerim... Şimdiden sevginizle ve desteğinizle, hayatıma bu dileğimin bile ötesinde bir güzellik kattığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Bundan sonra bana da bu yolda dengemi kaybetmeden sizinle beraber yürümek düşer..." notunu düştü.

Öte yandan Akın Akınözü'nün hayranları genç oyuncunun doğum günü için Kansersiz Yaşam Derneği, Lösev ve Darüşşafaka Derneği'ne ünlü oyuncu adına bağışta bulundular. Hayranlarının şu ana kadar 14 bin TL tutarında bağış yapıldığı öğrenildi. Öte yandan Akın Akınözü adına Bitlis'te bir kütüphane de kuruldu.

<p>Editör-Kurgu: Ezgi Aşık / <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr<

Avrupa nereye gidiyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tarım ve Orman Bakanlığı Türkiye'yi yeşillendiriyor! İşte ormanlarımızın eski ve yeni halleri

Boyalı Dağı doğal güzelliği ile ziyaretçilerini büyülüyor