• $9,3143
  • €10,8148
  • 530.004
  • 1418.55
31 Mayıs 2021 Pazartesi 12:45 | Son Güncelleme:

Akasya Asıltürkmen'den şaşırtan sözler: Burak Özçivit'in oyunculuğunu bilmiyorum bile

Akasya Asıltürkmen'den şaşırtan sözler: Burak Özçivit'in oyunculuğunu bilmiyorum bile

Birçok başarılı projede rol almış olan Akasya Asıltürkmen şimdilerde Influencer olarak yoluna devam ediyor. İkilemli soruların konuğu olan ünlü oyuncu Akasya Asıltürkmen, 'Kıvanç Tatlıtuğ mu, Burak Özçivit mi?' sorusuna şaşırtan bir cevap verdi. Asıltürkmen, 'Kıvanç hem çok yetenekli hem de çok yakışıklı. Burak Özçivit'in oyunculuğunu bilmiyorum bile. Ama onun da seveni çok tabii' ifadelerini kullandı.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Akasya Asıltürkmen, İkilemli soruların konuğu olurken birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Influencer olarak yoluna devam eden ve sosyal medyadan sık sık reklam yapan Akasya Asıltürkmen, hakkında yapılan eleştiriler hakkında şunları söyledi:

'Herkesi memnun edemezsin. Ama daha çok teşekkür ediyorlar. Ben de işime olumlu tarafından bakmayı tercih ediyorum. Influencer olarak körü körüne bir şeyi önermeyi doğru bulmuyorum. Bunun sonuçları çok ağır oluyor. Bana güvenip bir ürünü alan herhangi bir tüketici değil, benim takipçim. Onları hayal kırıklığına uğratacağıma güvenmediğim ürünün tanıtımını yapmamayı tercih ederim.'

'BURAK ÖZÇİVİT'İN OYUNCULUĞUNU BİLMİYORUM BİLE'

Sorulara samimiyetle yanıt veren Asıltürkmen, 'Kıvanç Tatlıtuğ mu, Burak Özçivit mi?' sorusuna şu yanıtı verdi: 'Kıvanç hem çok yetenekli hem de çok yakışıklı. Burak Özçivit'in oyunculuğunu bilmiyorum bile. Ama onun da seveni çok tabii.'

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İnsanlar her yıl 4,5 trilyon sigara  izmaritini doğaya atıyor. B

Trilyonlarca sigara izmariti nereye gidiyor?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar