• $ 6,1223
  • € 6,6132
  • 321.825
  • 116871
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ailesiyle birlikte Almanya'ya yerleşen Hakan Balta: 'Soranlara yapamadılar dersiniz'

Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Balta ile eşi Derya Balta oğulları Çağrı’nın, Bayer Münih’in alt yapısına transfer olması nedeniyle 2.5 ay önce Almanya’ya yerleşmişti.

Ancak Balta ailesi Türkiye’ye dönme kararı aldı. Derya Balta, dönüş nedenini ise şöyle açıkladı: "Soranlara yapamadılar döndüler dersiniz! Evet, yapamadık dönme kararı aldık. Bu kararı alırken de hiç zorlanmadık…

'BURNUMUZDA TÜTTÜ'

Vatanımız, insanımız, evimiz, Galatasaray’ımız… Ezan sesimiz… Burnumuzda tüttü..Benim insanıma, ülkeme can feda… Kendimizi hiç ait olmadığımız bir ülkeye ait hissettirmeye çalıştık. Bütün gün üstü başı kirlenmiş sokakta top oynayan çocuklarımızın hallerini özledik.

'YUVAYA DÖNÜŞ ZAMANI'

Okul, antrenman, ev ve playstation... Robot sisteminde büyümeyecek çocuklarımız. Gittiğimiz günden beri sabır ilkesiyle bekledik. Çocuklarım bizden daha çok çaba sarf ettiler, bizi de fazlasıyla gururlandılar ama mutsuzluklarını, özlemlerini hep içlerine attılar. Daha çok küçükler. Onların mutluluğu her şeyden önemli bizim için. Şimdi yuvaya dönüş zamanı. Her şeye kaldığımız yerden devam .Canım vatanım."


İdlib’de rejim unsurları böyle vuruluyor

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

ABD'nin tarihine damga vurdu! İşte hayata dokunan sözleri...

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: Sınırlarımız dışındaki ilk GNSS istasyonu Antarktika'ya kuruldu