• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
28 Ocak 2021 Perşembe 01:46 | Son Güncelleme:

Ahu Sungur ağır konuştu: 'O züppelerle oyum bir değil'

Ahu Sungur ağır konuştu: 'O züppelerle oyum bir değil'

Uludağ'da pandemiye rağmen ortaya çıkan eğlence görüntüleri, büyük tepki çekerken oyuncu Ahu Sungur, orada eğlenenleri sert bir dille eleştirdi.

Tatilciler için ‘züppe’ şeklinde ifadeler kullanan oyuncu, ‘Parti vermeye utanmıyorsunuz?’ diyerek tepkisini Twitter’dan dile getirdi.

UTANMIYOR MUSUNUZ?

Bu sorumsuz davranışların utanç verici olduğunu ekleyen Sungur, ‘’Babamı 6 yıl önce kaybettim. Çok özledim. Geçen gün fotoğrafını paylaşmak istedim. Arkadaşlarımının babalarını salgından yeni kaybettiklerini hatırladım, fena olurlar diye paylaşmadım. Binlerce insanımızı kaybettik. Siz kar üstünde parti vermeye utanmıyorsunuz değil mi? Bir zamanlar ‘Dağdaki çobanla oyum bir mi?’ demişti bir arkadaş. Benim dağdaki o güzel çobanla oyum bir, fakat insan hayatına saygısız, sonradan görme, şu durumda partileyen, parasına güvenen züppe çomarla oyum bir değil!’’ yazdı.


Haberin Özeti

Uludağ'da pandemiye rağmen ortaya çıkan eğlence görüntüleri, büyük tepki çekmeye devam ediyor. Oyuncu Ahu Sungur, Uludağ'da eğlenenleri sert bir dille eleştirdi.
• "Binlerce insanımızı kaybettik. Siz kar üstünde parti vermeye utanmıyorsunuz değil mi?"
• "Bir zamanlar ‘Dağdaki çobanla oyum bir mi?' demişti bir arkadaş. Benim dağdaki o güzel çobanla oyum bir; fakat insan hayatına saygısız, sonradan görme, şu durumda partileyen, parasına güvenen züppe çomarla oyum bir değil!"
<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı