• $ 6,9775
  • € 8,2054
  • 442.403
  • 1126.9
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
13 Temmuz 2020 Pazartesi 09:36 | Son Güncelleme:

Mert Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Oyuncunun boyu kaç?

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu birçok dizi ve film projeleri ile adından söz ettirmeyi başardı. Kendisi gibi oyuncu olan erkek arkadaşı Mert Yazıcıoğlu ile tatil görüntüleri sonrası akıllara Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında? soruları takıldı. En son Aşk 101 dizisi ile Mert Yazıcıoğlu adından sıkça söz ettirdi.

Dedemin İnsanları filmi ile oyunculuk hayatına başlayan Mert Yazıcıoğlu, Karagül dizisinde de rol almıştır. En son Netflix dizisi Aşk 101 ile dikkatleri üzerine çeken Mert Yazıcıoğlu, Bir Litre Gözyaşı adlı dizede Mahir Yetkin karakterine hayat vermiştir. Bir arkadaşının oynadığı dizi setinden oyunculuğa ilk adımını atan Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında?

MERT YAZICIOĞLU KİMDİR?

Mert Yazıcıoğlu, 10 Mayıs 1993'te İstanbul'da doğan oyuncu, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme bölümüne kayıt yaptırmıştır.

Bir arkadaşının oynadığı dizi setine gittiğinde, oyuncu olmaya ilişkin ilk adımı atmıştır. Öncelikle Sumru Onat'ın kurduğu Cast 33 ajansıyla ve daha sonra Ümit Çırak ile tanıştı. Ümit Çırak'tan 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk dersleri almaya başladı. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Dedemin İnsanları adlı filmle, oyunculuğa başladı. 2013 yılında FOX TV ekranlarında yayımlanan; başrolü Ece Uslu, Özcan Deniz, Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin olduğu Karagül adlı dizide "Baran Şamverdi" karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide "Fırat" karakterini, Mehmed: Bir Cihan Fatihi adlı dizide ise "Korkut" karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayımlanan İyi Oyun adlı Sinema filminde "Cenk" karakterini canlandırmıştır. 2018 Ekim ayından itibaren Kanal D'de yayımlanmış olan Bir Litre Gözyaşı adlı dizide "Mahir Yetkin" karakterini canlandırmıştır. Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde "Sinan" rolünü oynadı

AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?

Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997 yılında İstanbul'da doğmuştur.

Eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde devam eden Afra Saraçoğlu ilk oyunculuk deneyimini; başrollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın paylaştığı İkinci Şans filminin kadrosunda yer alarak yaşamıştır.

Şimdilerde FOX ekranlarında yayınlanmakta olan Öğretmen dizisi kadrosunda yer alan Afra Saraçoğlu 1.70 metre boyunda, 48 kilo ve Yay burcudur.

ÖDÜLLERİ:

2018 – 45. Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Ödülü – Fark yaratanlar

DİZİ VE FİLMLER:

2020 – Öğretmen (TV Dizisi)

2019 – Kardeş Çocukları (Hayat) (TV Dizisi)

2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Ece Çamkıran) (TV Dizisi)

2017 – Kötü Çocuk (Kayla) (Sinema Filmi)

2016 – İkinci Şans (Çiçek) (Sinema Filmi)

Yavuz Sultan Selim Köprüsü halatları üstünde işçilerin nefes kesen çalışması

Yavuz Sultan Selim Köprüsü halatları üstünde işçilerin nefes kesen çalışması

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde halat yenileme çalışmas�

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde halat yenileme çalışması

Canlı, anlık gram altın ve çeyrek altın ne kadar?

Canlı, anlık gram altın ve çeyrek altın ne kadar?

BİM 4 Ağustos aktüel ürünler kataloğu yayınland�

BİM 4 Ağustos aktüel ürünler kataloğu yayınlandı!