• $8,6941
  • €10,3855
  • 498.181
  • 1404
06 Mayıs 2021 Perşembe 10:20 | Son Güncelleme:

Afra Saraçoğlu'ndan yıllar sonra gelen itiraf! 'Çocukken kekemeydim'

Afra Saraçoğlu'ndan yıllar sonra gelen itiraf! 'Çocukken kekemeydim'

Şimdilerde dijital platformda yayınlanan başrollerini Çağatay Ulusoy ve Selin Şekerci ile paylaştığı Yeşilçam dizisiyle adından söz ettiren Afra Saraçoğlu, YouTube'da yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Kendisiyle ilgili bir itirafta bulunan Saraçoğlu, 'Çocukken kekemeydim. Konuşamıyordum. Annem beni doktora götürdü. Doktor 'hiçbir şeyi yok, dikkat çekmek için yapıyor' demiş. Sonra kendiliğinden geçti' sözleri ile dikkat çekti.

Annesinin Özcan Deniz'e ulaşmasının ardından televizyon dünyasına adım atan ve güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Afra Saraçoğlu, İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olurken hakkında merak edilenleri anlattı.

'Kazandığım ilk parayla KYK borcumu ödedim.' diyen Saraçoğlu, 'Evimdeki en pahalı eşya televizyondur. Ben çok pahalı şeyler almayı sevmiyorum.' dedi.

'APAÇİ GİBİ SON SES DİNLİYORUZ'

Kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile mutlu bir beraberliği olan Afra Saraçoğlu bazen apaçi gibi davrandıklarını ifade ederek 'Arada Mert ile arabanın camlarını açıp apaçi gibi son ses dinlediğimiz bir şarkı var: Sezer Sepetçi-Sevme.' dedi.

'ÇOCUKKEN KEKEMEYDİM'

'Şuan giydiğim çorap kirli sepetinden. Sepetten çorap alıp giydiğim çok oluyor...' sözleri ile herkesi şaşırtan genç oyuncu çocukluk yıllarına ait bir itirafta bulundu. Saraçoğlu, 'Çocukken kekemeydim. Konuşamıyordum. Annem beni doktora götürdü. Doktor 'hiçbir şeyi yok, dikkat çekmek için yapıyor' demiş. Sonra kendiliğinden geçti.' ifadelerini kullandı.

Annesinin Özcan Deniz'e attığı mesajın ardından hayatının değiştiğini söyleyen güzel oyuncu, 'Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Nurgül Yeşilçay ile fotoğrafını paylaşıyor ve 'başladık biz' yazıyor. Bunun üzerine annem mesaj atıyor. Annem Nurgül Abla'nın kızını canlandıracak renkli gözlü bir kız aradıklarını bilmeden atıyor mesajı. Sonra beni arıyorlar işte... Ben bunu çok büyük bir şans olarak değerlendiriyorum.' dedi.

<p>Hiç olmayacak bir şeyi aklınızdan geçirdiğinizde  gerçekleştiği oldu mu? Cevabınız evetse muhteme

Pygmalion etkisi nedir?

400 bin hanenin enerjisi buradan karşılanıyor

Adana'da suç örgütü soruşturmasında 32 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı

Türkiye'de bir ilk! İstanbul Havalimanı'nda hizmet vermeye başladı