• $7,8808
  • €9,3311
  • 465.518
  • 1314.25
16 Kasım 2020 Pazartesi 15:01 | Son Güncelleme:

Afili Aşk'ın Ceyda'sı Zeynep Tuğçe Bayat Kuruluş Osman kadrosunda

Afili Aşk'ın Ceyda'sı Zeynep Tuğçe Bayat Kuruluş Osman kadrosunda

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'ın oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katılıyor. Sezon başında oyuncu kadrosuna katılan ünlü ve usta isimlerle adından sıkça söz ettiren dizinin 34'üncü bölümünde diziye dahil olan genç oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, bu çarşamba ilk kez ‘Kuruluş Osman' izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Afili Aşk’ın Ceyda'sı Zeynep Tuğçe Bayat Kuruluş Osman kadrosuna katılıyor. Namlı bir Peçenek beyinin kızı olan karakteriyle hikayeye dahil olan Zeynep Tuğçe Bayat, kendisini tutsaklıktan kurtaran Osman Bey’le birlikte obaya gelerek dengelerin değişmesine neden olacak.

2009 yılında Arka Sıradakiler dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Bayat, Gönülçelen dizisindeki Nevra karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Yeşim karakteriyle Ah Neriman ve sonrasında Çilek Kokusu’nda rol alan oyuncu, Gonca karakteri ile hafızalara kazındı.

Seviyor Sevmiyor dizisinde Buket ve son olarak da Afili Aşk’ta Ceyda olarak izlediğimiz oyuncu artık Kuruluş Osman’da seyircisiyle buluşacak.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, 18 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak 34'üncü bölümüyle ekrana gelecek.

Osman Bey, Kulucahisar Kalesi’ni nasıl geri alacak? Savcı Bey ve Osman Bey arasındaki gerilim devam edecek mi? Ertuğrul Bey, hastalığını yenebilecek mi? Selcan Hatun’un obaya gelişi, Hazal Hatun’u nasıl etkileyecek? Yavlak Arslan’ı beylerbeyi yapan Geyhatu şimdi ne planlıyor? Nikola’nun Söğüt’e baskın planına kim dur diyecek?

<p>Türk gemisine hukuk dışı arama... Yunan bir komutan tarafından sevk ve idaresi gerçekleştirilen İ

Türk gemisine hukuk dışı arama: Libya'da insani yardım taşıyan gemi durduruldu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

SARS virüsü nedir? SARS virüsünün belirtileri neler?

Babasının emanet bıraktığı 1955 model otobüse özenle bakıyor