• $9,6159
  • €11,1718
  • 557.548
  • 1491.02
30 Eylül 2021 Perşembe 11:13 | Son Güncelleme:

Adalet Tatlı, İbrahim Tatlıses'in açıklamalarının ardından çileden çıktı

Adalet Tatlı, İbrahim Tatlıses'in açıklamalarının ardından çileden çıktı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Asiye Acar'la yaptığı röportajda "Ben hiç bugüne kadar Melek'in dışında düğün yapmadım, hepsi benden habersiz evlendiler" ifadelerini kullandı. Adalet Tatlı, Tatlıses'in açıklamalarına sinirlenirken sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Yaşadığı zor günleri geride bırakan ve konserler ile sahnelere muhteşem bir dönüş yapan İbrahim Tatlıses, Asiye Asar'a özel açıklamalarda bulundu.

İdo Tatlıses'i evlendirmeye hazırlanan İbrahim Tatlıses'in "Ben hiç bugüne kadar Melek'in dışında düğün yapmadım, hepsi benden habersiz evlendiler" sözleri ile eski eşi Adalet Tatlı'yı kızdırdı.

Sosyal medya üzerinden açıklamada bulunan Adalet Tatlı, şu ifadelere yer verdi:

"3 ÇOCUĞUNUN EVLİLİĞİNDEN HABERİ VARDI"

"İbrahim Bey'in her 3 çocuğunun evliliğinden haberi vardı. Fakat babalık vazifesini yapmadı. Oğlum Ahmet'in ilk evliliğinde bizzat ben aradım ama bahaneler bularak düğüne gelmedi.

"BİR YABANCI GİBİ DÜĞÜNE ÇELENK GÖNDERDİ"

Diğer bir evlilikte yine İbrahim Bey'i aradım, daha önce yapmış olduğu hatayı tekrarlamaması için düğüne katılmasını rica ettim, Antalya'da konserim var diyerek bir yabancı gibi düğüne çelenk gönderdi, telefonla bile tebrik etmedi. Evlatlarıma hiçbir maddi yardımda bulunmadı.

"BEN KIZ BABASIYIM DÜĞÜNE FİLAN GELEMEM"

Kızım Gülşen'in istenmesinde kız evlat olması dolayısıyla babalık vazifesini yapmasını söyledim yine aynı bahaneleri buldu. Düğün için 'istediğiniz zaman yapın ben kız babasıyım düğüne filan gelemem' dedi. Ne acayiptir ki Melek Zübeyde'nin düğününe katıldı ve düğünde su dağıttığını söyledi.

Torunlarımın sünnetine, doğumuna katılmadı."

<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı

İstilacısı aslan balığı Ege'de de yayılıyor