• $8,0254
  • €9,6213
  • 454.729
  • 1407.76
01 Nisan 2021 Perşembe 11:26 | Son Güncelleme:

Acun Ilıcalı'nın Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yı tek kalemde silmişti... Restinin nedeni ortaya çıktı

Acun Ilıcalı'nın Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'yı tek kalemde silmişti... Restinin nedeni ortaya çıktı

Ünlü yapımcı ve televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor 2020'nin en popüler isimlerinden olan yarışmadan sonra aşk yaşamaya başlayan Nisa Bölükbaşı ve sevgilisi Barış Murat Yağcı'yı sosyal medyadan takipten çıkmasının yankıları devam ederken nedeni ortaya çıktı. Acun Ilıcalı'nın şimdilerde Exxen'de ekrana getirilen Sihirli Annem dizisinde rol alan Nisa Bölükbşaı'nın oyunculuğunu beğenmeyip uyaran ve kendisini dikkate almadığı için kızdığı ve rest çektiği iddia edildi.

Survivor 2020 yarışmasında tanışıp düzenlenen finalin ardından yeni bir aşka yelken açan Nisa Bölükbaşı ve sevgilisi Barış Murat Yağcı'yı silen Acun Ilıcalı gündeme bomba gibi düştü. İkiliye karşı olan yakınlığı ile bilinen Ilıcalı'nın hamlesi kafaları karıştırdı.

Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen'de yayınlanan Sihirli Annem dizisi kadrosunda kendine yer bulan Nisa Bölükbaşı, magazin kulislerinde konuşulanlara göre Acun Ilıcalı tarafından oyunculuğunun kötü olması nedeniyle uyarı aldı.

Nisa Bölükbaşı'nın Acun Ilıcalı tarafından yapılan uyarıları dikkate almaması ise bardağı taşıran son damla oldu. Oyunculuk performansı yüzünden Bölükbaşı ile arası açılan Acun Ilıcalı, genç oyuncuyu ve sevgilisini takipten çıktı.

<p>Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, 'Kanada'nın S/İHA'larımızın adeta destan yazdığı 'Karab

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı