• $8,093
  • €9,7546
  • 460.76
  • 1377.23
01 Şubat 2021 Pazartesi 16:23 | Son Güncelleme:

Acun Ilıcalı'dan itiraf! 'O sözü unutamıyorum'

Acun Ilıcalı'dan itiraf! 'O sözü unutamıyorum'

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Can Tanrıyar ile Lerzan Mutlu ve Erol Köse'nin sunuculuğunu üstlendiği 'UçanKuş'ta Pişti' programına konuk oldu. Hakkında merak edilenleri soruları yanıtlayan Acun Ilıcalı babasıyla yaşadığı anıyı da anlattı.

Birçok başarılı projenin mimarı olan Acun Ilıcalı, Türk televizyonlarına kattığı formatlar ile konuşulmaya devam ediliyor. Can Tanrıyar ile UçanKuş’ta Pişti' programına konuk olan Acun Ilıcalı, Lerzan Mutlu ve Erol Köse'nin yönelttiği soruları yanıtladı.

Babasıyla ilgili bir anısını da anlatan Acun Ilıcalı, şunları söyledi:

‘FİLMİ SEN ÇEVİR ACUN, BIRAK FİLMİ’

'Babam benimle hep övünürdü 'bu Acun farklı. Bir şey olacak ama ne olacak bulamadım' derdi. Babamın çok önemli bir lafı vardır hiç unutmam. Çok fazla televizyon seyreden biri değildi. 'Baba çok güzel bir film var seyretsene' dedim. Döndü bana 'filmi sen çevir Acun, bırak filmi' dedi. O gün söylediği benim hayat çizgimmiş sonradan anladım garip bir durum oldu.'

MESUT ÖZİL HAKKINDA KONUŞTU

Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transfer olmasında büyük katkılar sağlayan Acun Ilıcalı, 'Başkan Ali Koç beni çok onore etti. Unutmayalım bana göre bu transferin olmasının sebebi bakanımız Ali Koç'tur. Bir kulüpteki kararları başkan alır. Başkan ‘Mesut Özil alınsın’ diye bir karar almadıktan sonra hepimiz toplansak da Mesut Özil alınamaz. Bazen şartlar oluşuyor her şey tek tek yoluna giriyor. Benim de bu tarz olaylar çok başıma geldi. TV8'i almam da şartların oluşmasıydı. Kariyerim için de geçerli bu...' ifadelerini kullandı.

<p class='MsoNormal'>Peki, yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür? Kıdemi çok olan işçinin izni de çok

Yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür?

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi