• $7,8775
  • €9,3938
  • 458.325
  • 1342.49
29 Nisan 2020 Çarşamba 12:00 | Son Güncelleme:

Acun Ilıcalı sır gibi saklıyordu... Survivor'daki malikanenin sahibi ortaya çıktı!

Acun Ilıcalı sır gibi saklıyordu... Survivor'daki malikanenin sahibi ortaya çıktı!

Survivor yarışmasında Acun Ilıcalı'nın yarışmacılara verdiği ödüller konuşulmaya devam ediyor. Bir kez gönüllülere bir kez de ünlülere sunulan malikanenin kime ait olduğu merak ediliyordu. Acun Ilıcalı'nın sır gibi sakladığı o isim ortaya çıktı. İşte detaylar...

Corona virüsü salgını nedeniyle seyahatlerin kısıtlanmasıyla birlikte Survivor’da da ödüllerde değişiklik yaşandı. Geçtiğimiz yıllarda ödül kazanan yarışmacıları sık sık başka ülkelere götüren Acun Ilıcalı, bu sene ise ödülleri Dominik’te kaldıkları bölgenin imkanlarıyla vermeye başladı. Acun Ilıcalı yarışmacıların büyük ödülleri için ise dünyaca ünlü bir yıldızın malikanesini kullanıyor.

Survivor 2020’de ünlüler ve gönüllüler takımlarının mücadelesi sonunda kazanan takıma ödül olarak verilen lüks villanın sahibi oldu. Daha önce Acun Ilıcalı malikanenin sahibini açıklamazken sadece ünlü bir sanatçıya ait olduğunu dile getirmişti.

AÇIKLAYAN İSİM HAKAN HATİPOĞLU OLDU

Evin kime ait olduğunu ise Survivor Panorama programının sunucusu Hakan Hatipoğlu dile getirdi. Ekranlara da yansıyan malikanenin bir dönem Jennifer Lopez ile evli olan dünyaca ünlü şarkıcı Marc Anthony’ye ait olduğu açıklandı.

Editör:<a href='#0'> </a><a href='mailto: eda.cabul@turkmedya.com.tr'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

ABD'de kim Beyaz Saray'da olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Diego Maradona dünya basınında

Türkiye ve Katar arasında 10 anlaşma imzalandı