İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.8439
  • 5.685
  • 193.66
  • 90453
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Acun Ilıcalı'nın eşleri ve çocukları kimdir? Acun Ilıcalı kaç kez evlendi?

Acun Ilıcalı kaç kez evlendi ve kaç çocuğu var sorularının yanıtını ile başlayalım. Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile birlikte toplamda 3 kez evlendi. İlk eşinin adı Seda Başbuğ. Bu evliliğini 19 yaşındayken yaptı. Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ ile olan evliliği 1988 yılında başladı, 1993 yılında boşanmayla bitti. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın aşkı Zeynep Ilıcalı ile olan evliliğini bitirdi. 2016 tarihinde eşi Zeynep Yılmaz'dan anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Acun ve Şeyma evlenmeden önce de bir kızları oldu. Acun Ilıcalı'nın 3 evliliğinden toplam 4 kızı bulunuyor. Kızlarının isimleri ve eski eşlerinin isimleri şöyle; Banu Ilıcalı annesi Seda Başbuğ, Acun ve Şeyma evlenmeden önce de bir kızları oldu. Acun Ilıcalı'nın 3 evliliğinden toplam 4 kızı bulunuyor. Kızlarının isimleri ve eski eşlerinin isimleri şöyle; Banu Ilıcalı annesi Seda Başbuğ,

x

Acun Ilıcalı bugüne kadar kaç kez evlendi bu evliliklerden kaç çocuğu var? Son eşi ile birlikte Acun Ilıcalı'nın eski karıları merak konusu oldu. Peki Acun Ilıcalı aslen nereli kaç yaşında çocuklarının ve eşlerinin isimleri ne? Acun Ilıcalı'nın ilk karısından Banu Ilıcalı isminde bir kızı var. Geçtiğimiz yıllarda Acun büyük kızı Banu'yu Efe Ceyhun ile dillere destan bir düğünle evlendirmişti. Acun Ilıcalı ikinci evliliğini 2003 yılında Zeynep Ilıcalı ile yaptı. İkinci eşi Zeynep Ilıcalı ile olan evlilikten de 2 çocukları oldu. Her iki çocuğu da kız. Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı ile birlikteyken sunduğu televizyon programı Var Mısın Yok musun'da Şeyma Subaşı ile tanıştı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın aşkı Zeynep Ilıcalı ile olan evliliğini bitirdi. 2016 tarihinde eşi Zeynep Yılmaz'dan anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

ACUN ILICALI'YI DÜĞÜN SONRASI KIZDIRAN PAYLAŞIM-TIKLA ÖĞREN 

ŞEYMA SUBAŞI'NIN GELİNLİĞİ KİMİN TASARIMI TIKLA ÖĞREN 

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğün fotoğrafları en son detaylar -TIKLA ÖĞREN 

Yasemin Ilıcalı ve Leyla Ilıcalı : anneleri Zeynep Ilıcalı Melisa Ilıcalı annesi Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı aslen nereli : 29 Mayıs 1969 yılında Edirne'de doğan Acın Ilıcalı aslen Erzurumlu. 

Acun Ilıcalı kimdir?

Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 tarihinde Edirne'de doğdu. Babası Ergün müteahhitlik işiyle uğraşıyordu. Annesi İlknur ise kooperatifler il müdürüydü. Ilıcalı, ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklal İlkokulu'nda tamamladı. Kadıköy Anadolu Lisesi'nde öğrenim gördü. İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı, ancak okulu bitiremedi. Daha sonra Bodrum'a giderken geçirdiği bir trafik kazası sonucu annesini ve babasını kaybetti. Bu dönemde büyük bir travma yaşadı. 1994 yılında da Bağdat caddesinde ağır bir motosiklet kazası geçirdi. Kazada sol kolu kırılan Ilıcalı, arkasında oturan arkadaşını da kaybetti. Ailesinden kalan mirası da iki yıl içerisinde tüketti. Daha sonra Bağdat caddesine bir kot dükkanı açmıştır. Fakat kısa bir sürenin ardından zarar ederek batmıştır.

Show TV'ye girişi

Acun Ilıcalı, Esat isminde bir arkadaşıyla birlikte hava alanınına giderken Show Tv binasını görmüştür. Burada çocukluk arkadaşı olan Göktuğ Sevinçli'nin çalıştığını öğrenince televizyona gelerek İlker Yasin'i ziyaret etmiştir. Daha sonra aldığı teklif üzerine spor muhabiri olarak işe başlamıştır. Bu dönemde Fenerbahçe taraftarı olmasına rağmen Beşiktaş muhabirliği yapmak zorunda kalmıştır. 2002 yılında da "Acun Firarda" adlı gezi-eğlence içerikli televizyon programını sunmaya başlamıştır. 2004 senesinde de "Acun Medya" isimli şirketi kurmuştur. Daha sonra Fear Factor, Var mısın Yok musun, Survivor Türkiye, Söyle Söyleyebilirsen, Yok Böyle Dans ve O Ses Türkiye gibi programların sunuculuğunu üstlenmiştir.

Star TV'ye geçişi

Acun Ilıcalı, 2013 yılında Show Tv'den ayrılarak Star TV'ye geçmiştir. Bu dönemde Sekiz.com ve acunn.com isimli internet sitelerini kurmuştur. Bunun yanında Shop90 isimli televizyon kanalına %40 oranla ortak olmuştur. Daha sonra Doğuş Yayın Grubu ortaklığında "Tv8" kanalını (%70 sahibi) satın almıştır. 2014 yılında da Star TV'den ayrılmıştır.

Tv8 hayatı

Yayın hayatını Tv8'de sürdüren Acun Ilıcalı, Ninja Warrior Türkiye, Para Bende, Hülya Avşar Show, Arda'nın Mutfağı, Aileler Yarışıyor, Ver Fırına, Kel Alaka, Akademi, Ütopya, Rising Star Türkiye, İşte Benim Stilim ve 3 Adam gibi programları kanalında yayınladı. 2016 yılında da "İşte Benim Stilim Ünlüler" adlı yarışma programının yapımcılığını yapmaya başladı. 7 Ekim 2016 tarihinde de TV8,5 adlı spor kanalını kurdu. Öte yandan Ilıcalı, 2005 yılında ilk kez Türkiye'de vergi rekortmenleri arasına girmiştir. 2011 senesinde de ?2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek listede 62. sıraya yükselmiştir.

Özel yaşamı

Acun Ilıcalı, ilk evliliğini 1988 yılında Seda Başbuğ ile yapmıştır. Bu birliktelikten Banu adında bir kızı olmuştur. Çift, 1993 senesinde ayrılmışlardır. 

2003 yılında Zeynep Yılmaz ile ikinci evliliği gerçekleştiren Ilıcalı'nın bu birlikteliğinden Yasemin ve Leyla adlarında iki kızı olmuştur. 2013 senesinde de Şeyma Subaşı ile olan evlilik dışı ilişkisinden Melisa adında bir kızı doğmuştur. 12 Temmuz 2016 tarihinde de eşi Zeynep Yılmaz'dan tek celsede boşandı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Bedelli askerlikte şartlar belli oldu

Bedelli askerlikte son durum

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

ABD'den hadsiz tehdit, korkuları bitmiyor!

Marmara Bölgesi'nden petrol fışkıracak!

En Çok Okunanlar