• $8,1261
  • €9,7088
  • 455.44
  • 1378.37
31 Mart 2021 Çarşamba 10:03 | Son Güncelleme:

Acun Ilıcalı Exxen'in Gibi ve Hükümsüz projelerini Youtube'da yayınladı

Acun Ilıcalı Exxen'in Gibi ve Hükümsüz projelerini Youtube'da yayınladı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı kurduğu dijital platform Exxen'de yayınlanan Gibi ve Hükümsüz projelerinin ilk bölümlerini Youtube'da yayınlayarak izleyenleri heyecanlandırdı. Acun Ilıcalı, Exxen bünyesine kattığı projelerin ücretli olması nedeniyle eleştirilmişti.

2021'nin Ocak ayında yayın hayatına merhaba diyen Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen platformuna Youtube'da izlenme oranları yüksek programlar transfer edildi. Ilıcalı, Exxen'de yayınlanan iki proje ilgili sürpriz bir karar aldı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, platformdaki iki diziyi Youtube'da yayınlama kararı aldı. Exxen'de yayın hayatına başlayan ve kısa sürede sevilen Gibi ile Hükümsüz'ün ilk bölümü Youtube'da izleyenlerin beğenisine sunuldu. Acun Ilıcalı'nın iki dizi için aldığı bu karar sosyal medyada beğeni ile karşılandı.

HÜKÜMSÜZ DİZİSİ KONUSU

Hükümsüz, katledilen hayallerin hikayesini konu ediyor. Esma babasının hukuk bürosunun ikinci patronu olan güzel, hırslı ve güçlü bir kadındır. Filiz ise inatçı ama kırılgan bir avukat adayı... Bir cinayet bu iki farklı kadının yollarını kesiştirecek. Peki ama nasıl?

GİBİ DİZİSİ KONUSU

Gibi dizisi kısa skeçlerden meydana gelmektedir. İki ismin ön plana çıktığı dizide izleyeni güldürmek hedefleniyor. Öte yandan skeçlerde yer alan oyuncular da dikkat çekiyor. Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, Gibi dizisinde göze çarpıyor.

<p>Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe konuk ettiği Gaziantep FK'yi 3-1 mağlup ederek şampiyonluk yarı

Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu

Güvenliğin dikkati, hayatını kurtardı

Polisin ikna çalışması sonucu teslim olan terörist ailesiyle buluşturuldu

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler