• $7,388
  • €8,9652
  • 440.019
  • 1537.5
06 Ocak 2021 Çarşamba 19:13 | Son Güncelleme:

Acemi Anneler 58. yeni bölüm fragmanı nefes kesti! Acemi Anneler dizisi oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir?

Acemi Anneler 58. yeni bölüm fragmanı nefes kesti! Acemi Anneler dizisi oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir"

Acemi Anneler son bölüm ya da 57. Bölüm 5 Ocak 2021 Salı günü TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Ailecek izlenebilecek dizi her geçen gün popülerliğini artırıyor. Ekranların yeni sesi “Acemi Anneler” geniş ailelerin sıcak hikayelerini, derin dostlukların omuz omuza maceralarını özleyenler için yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen Acemi Anneler 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Acemi Anneler 58. yeni bölüm fragmanı Trt1 izleyicisiyle buluştu. Bir Ankara dizisi olarak ekranlardaki yerini alan Acemi Anneler dizisi yeni bölümleriyle hafta içi her gün ekrana yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Peki Acemi Anneler dizisi oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir? İşte dizi ile ilgili merak edilenler...

ACEMİ ANNELER 58. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ACEMİ ANNELER DİZİ KONUSU NEDİR?

Dört yakın arkadaşın annelik serüvenlerini ekranlara taşıyacak olan Acemi Anneler, ilk bölümüyle sürprizli ve duygusal bir başlangıç yapacak. Acemi Anneler’in ilk bölümünde neler olacak:

Başarılı bir iş kadını olan Nil, çalıştığı şirketin finans müdürü adayıdır. Rakibi Seda ise bu mevkisini Nil’e kaptırmamak için türlü oyunlar oynamaktadır. Nil, şirketteki önemli bir toplantıya yetişmeye çalışırken kaza yapar. Nil’in kardeşten öte arkadaşları Sevda, Ceren ve Beyza onun yardımına koşarlar. Bu sırada Nil’e hastanede hiç beklemediği bir haber gelir… Bu haber onun ve bebek sahibi olmaya çalışan arkadaşları Beyza ile Ceren’in hayatlarını derinden etkileyecektir. Diğer yandan üç çocuk annesi Sevda’nın büyük kızı Ezgi, ailesinden büyük bir sır saklamaktadır. Bu sır acemi annelerin hayatlarına bomba gibi düşecek bir duygu fırtınasına neden olacaktır.

ACEMİ ANNELER DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Acemi Anneler’in oyuncu kadrosunda; Merve Üçer, Begüm T. Turay, Melis Yıldıran, Yağmur Öztürk, Berk Bakioğlu, Cantuğ Tural, Tolga Akman, Önder Atakanlı, Cansın Yılmaz, Ege Semih Eken, İpek Çeken, Zeynep A.Metin, Nermin Uğur, Murat Volkan Benli, Deniz G.Koçman, Başak Vural, Tüğçe Özbey, Tamer Aykut, Aslı Bayyiğit, Rümeysa Ay, Ayça Dokumacı, Doğukan Demirci, Bade Çalışkan bulunuyor.

TRT1'in günlük dizisi Acemi Anneler farklı bir deneyim yaşatmaya geliyor!

<p>Türkiye'nin aşı haritası erişime açıldı. Vatandaşlar bunun  takibini nasıl yapabilir? İ<span>ki d

Aşının koruyuculuğu ne zaman başlar?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, Elazığ'da deprem konutları anahtar teslim törenine katıldı

Dünyanın en pahalı savaş jetleri hangileri? İşte dudak uçuklatan fiyatlar