• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
22 Eylül 2021 Çarşamba 17:46 | Son Güncelleme:

8. Mood Ödül Töreni'nde Arzum Onan ve Gülenay Kalkan'dan özel açıklamalar

Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü ve Akşam TV programcısı Yasemin İlan'ın jüri üyesi olduğu 8. mood ödül töreni dün akşam gerçekleştirildi. Geliri yangınzede ailelerin çocuklarının eğitim masrafı için kullanılacak olan bu bağış gecesinde, etkinliğe destek veren ünlülerden Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ve Arzum Onan ile sohbet ettik.

Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü ve Akşam TV programcısı Yasemin İlan'ın jüri üyesi olduğu ve bu yıl 8.'si düzenlenen Mood Ödül Töreni, dün akşam gerçekleştirildi. Geliri yangınzede ailelerin çocuklarının eğitim masrafı için kullanılacak olan bu bağış gecesinde, etkinliğe destek veren ünlü isimler de oldu. Bu isimler arasında yer alan heykeltraş Arzum Onan ve aktris Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ile sohbet ettik.

'ÖDÜL ALMAMAK KÖTÜ BİR ŞEY DEĞİL'

Kendisi de ödüllü bir sanatçı olan Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, ödül törenlerinin kendisi için ne ifade ettiği sorusuna şu yanıtı verdi:

'Ödüller teşvik ediyor. Her ödülün seçici kurulu ayrı ve o seçici kurul, sizi buna layık görüyor. O yüzden sanatçıyı teşvik ediyor ödül almak, güzel bir şey ama ödül almamak da kötü bir şey değil. Çok güzel sanatçılar var çok güzel oyunlar oynuyorlar, ödül almayabiliyorlar.'

'HEYKELİ YARDIM AMAÇLI BAĞIŞLADIM'

Gecede heykeli yardım amacıyla satılan Arzum Onan, eseriyle ilgili olarak şu bilgileri paylaştı:

'Gece için tasarladığım bir heykel değildi. Bu benim ilk sergimde yapmış olduğum bir eserdi. Heykeli, yardım amaçlı bağışlamış oldum. Onan, bu geceden elde edilecek gelirle 20 çocuğun eğitim masraflarının karşılanacağını da açıkladı.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Yeni varyant hızla yayılıyor... Kovid geçirip, tat ve koku kaybı

Beynimizin parmak izi, hastalıkları veya kişileri tanımak için kullanılabilir mi?

Binlerce yıllık oluşum yok olma sürecini yaşıyor

''Tuz Gölü'nü 30 yıla kadar kaybedebiliriz'' Korkutan açıklama!

Kaş'ta 'yakıcı denizanası' istilası