• $9,2286
  • €10,7725
  • 528.298
  • 1432.8
23 Ağustos 2021 Pazartesi 11:34 | Son Güncelleme:

Seda Sayan'dan 7. kez nikah masasına oturmak için tek kriter!

Seda Sayan'dan 7. kez nikah masasına oturmak için tek kriter!

Star TV'de ekrana getirilen program ile adından söz ettiren Seda Sayan, yedinci kez nikah masasına oturmaya sıcak baktığını açıkladı. Kriterini açıklayan Seda Sayan, "Doğru adam, adam gibi bir adam karşıma çıkarsa, neden olmasın" ifadelerini kullandı.

"Gel Günaha Girelim" şarkısı ile uzun bir aradan sonra müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Seda Sayan, özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunurken gündem oldu.

Daha önce 6 kez nikah masasına oturan Seda Sayan Posta'dan Oya Çınar'a röportaj verdi. Evlilik hakkında konuşan Sayan, şunları söyledi:

"Valla benim sağım solum belli olmaz. Doğru adam, adam gibi bir adam karşıma çıkarsa, neden olmasın! Neden yalnız kalayım ki? Tabii ki bir uzun yol arkadaşım olsun isterim. Yeter ki Allah doğrularla karşılaştırsın.

Yedi sayısının da alametleri çok güzel biliyorsun. Yediyi tanımalıyım, yaşamalıyım ama nasıl, nerede, ne zaman? O yedi kim olur? Onu bilemiyorum, kısmet. Bugüne kadar hiçbir erkek yatağıma kahvaltı getirmedi. Beni mutlu etmek çok kolay. Büyük hediyeler beklemem."

<p>Bu görüntüler Dışişleri Bakanı  Çavuşoğlu'nun ailesine ait değil gazeteci Barış Yarkadaş'ın buna

CHP'nin çamur at stratejisi

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor