• $7,4479
  • €9,002
  • 438.235
  • 1524.49
07 Ekim 2020 Çarşamba 10:20 | Son Güncelleme:

Kuaförüm Sensin neden yok, bitti mi? Kuaförüm Sensin final mi yaptı?

Kuaförüm Sensin neden yok, bitti mi" Kuaförüm Sensin final mi yaptı"

Kuaförüm Sensin hafta içi her gün Show Tv ekranında yayınlanan moda programlarının başında yer alıyordu. Bugün televizyonu açan izleyiciler, Kuaförüm Sensin'i Tv yayın akışında göremedi. Çiğdem Batur tarafından sunulan yarışma programı 6 Ekim Pazartesi Kuaförüm Sensin neden yok?

Ekranların sevilen yarışma programlarında Kuaförüm Sensin Show Tv'de seyirci karşısına çıkıyordu. Hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin'de jüri üyeleri arasında Fatih Ürek, Işıl Reçber gibi show dünyasının tanınan isimleri yer alıyordu. Yayın akışında Kuaförüm Sensin programını göremeyenler detaylı arama yapmaya başladı. Peki, Kuaförüm Sensin final mi yaptı, neden yok?

KUAFÖRÜM SENSİN NEDEN YOK, BİTTİ Mİ? 

Kuaförüm Sensin hafta içi her gün 12:30'da Show Tv ekranından yayınlanıyordu. 6 Ekim Pazartesi günü yayın akışından Kuaförüm Sensin gözükmedi. Çekimlerin stoklu olarak yapılması nedeniyle veda edilmediği, dolayısıyla final kararının anlık olarak alındığı iddialar arasında yer alıyor.

KUAFÖRÜM SENSİN HAKKINDA

Jüri koltuğunda şov dünyasının yıldızlarından Fatih Ürek, moda dün önemli isimlerinden Işıl Reçber, Türkiye'nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç ve kırık fönün mucidi Adnan Serter'in saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin'de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

<p>Siyaset Bilimci-Sosyolog Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin, Sosyal İşler'de Trump cephesinde yaşananları ve

'Küreselciler tarafından Trump'a karşı bir boğma hamlesi var'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Seyirciler gösterinin bir parçası sandı! Korkunç gerçek sonradan ortaya çıktı

Başkan Erdoğan, DEİK Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti