• $8,6613
  • €10,1485
  • 489.233
  • 1396.83
4 Haziran 2021 Cuma 09:20 | Son Güncelleme:

46 gün koronavirüs tedavisi görmüştü: Sadakatsiz'in Haluk'u Burak Sergen ayağının tozuyla nikah masasında

46 gün koronavirüs tedavisi görmüştü: Sadakatsiz'in Haluk'u Burak Sergen ayağının tozuyla nikah masasında

Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Haluk karakteri ile adından söz ettiren Burak Sergen, koronavirüsü atlatmasının ardından 2019 yılında nişanlandığı Nihan Ünsal Sergen ile evlendi. Sürpriz nikah magazin gündemine bomba gibi düşerken Sergen, 'Birlikte sonuna kadar gideceğim insanı buldum. Bu hastalığı atlattığım an Nihan'ın hemen soyadımı taşıması için gereken protokolü gerçekleştirdi' dedi.

Kanal D'de ekrana getirilen ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Haluk karakteri ile beğeni toplayan ünlü oyuncu Burak Sergen, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı ve entübe edildi. Yaklaşık bir ay boyunca entübe şekilde yoğun bakımda tedavi gören Sergen, eski sağlığına kavuştu.

Burak Sergen, 2019'da nişanlandığı Nihan Ünsal ile aile arasında düzenlenen sade bir törenle nikah masasına oturdu. Çiftin evlilik haberi magazin gündemine bomba gibi düşerken çiftin şahitliğini, Erkan Şahin ve Buket Kayapınar Özsırlı yaptı.

Evlendiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Burak Sergen, 'Birlikte sonuna kadar gideceğim insanı buldum. Bu hastalığı atlattığım an Nihan'ın hemen soyadımı taşıması için gereken protokolü gerçekleştirdik' ifadelerini kullandı.

<p>Rusya'daki Perm Üniversitesi binasında silahlı saldırı gerçekleşti. Yaralıların ve ölülerin olduğ

Rusya'da üniversitede silahlı saldırı

Bakan Karaismailoğlu, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı'nın tanıtımına katıldı

Türkiye ve Azerbaycan hava kuvvetleri uçakları selamlama uçuşu yaptı! İşte o anlar

İstanbul'a değer katanlar: Üsküdar ve Balat'ın akşam mezatları