• $ 6,8715
  • € 7,7155
  • 392.147
  • 115844
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
06 Aralık 2018 Perşembe 08:00 | Son Güncelleme:

‘4 kez sevgili değiştirdi’

İşadamı Erhan Kiani, 4 yaşındaki çocuğunun velayetinin Meral Kaplan’dan alınarak kendisine verilmesi için 1 milyon TL manevi, 50 bin TL maddi tazminat davası açtı.

Neslihan KESKİN

Oyuncu Meral Kaplan’la karşılıklı boşanma davaları süren Kıbrıslı işadamı Erhan Kiani, yeni bir boşanma davası açtı.  Meral Kaplan’ın ilk açılan boşanma davasının hemen ardından en az 4 sevgili edindiğini iddia eden Kiani, sadakatsizlik, ağır derecede onur kırıcı davranış ve haysiyetsiz hayat sürme gibi nedenlerle boşanmalarını istedi. Kiani ayrıca 1 milyon lira manevi ve 50 bin lira maddi tazminat ile çocuğun velayetinin kendisine verilmesini talep etti. Sadakatsizlik nedeniyle açılan boşanma davasında Erhan Kiani şu iddialarda bulundu: Meral Kaplan, ilişkileri nedeniyle çocuğumu ilgisiz bırakmıştır. 

ÇOCUĞUM İLGİSİZLİKTEN HASTA OLDU

Ortak çocuğumuz 4 yaşında olmasına rağmen tuvalet sorununu halledemediği, oyalansın diye eline tablet verip gözünün 5 numara bozulmasının da bu ilgisizliğin sonucu olduğu aşikârdır… Çocuğumun velayetinin bana verilmesini istiyorum.  Ayrıca müşterek konutun bana tahsisi edilmesini istiyorum. Meral Kaplan’ın konuttan uzaklaştırılmasını karar verilmelidir. 

İNŞALLAH OLUR!

Evde gizli kayıt yapabilen böcek aramasında da Kaplan, annesine her tarafı iyice aramasını istemiştir. Kaplan’ın ablası Mehtap Kaplan’ın işadamı için “Belki geberir gider bu arada, aldığı evler vs. sana kalır, geri zekalı p..venk” dediği, Kaplan’ın da, “aynen ş..siz geberemedi” diye karşılık verdiğini öğrendiğini iddia etti.

Kadından meydan dayağı!

Kadından meydan dayağı!

Bayrampaşa'da kültür merkezinde yangın

Bayrampaşa'da kültür merkezinde yangın

2020 yaz sezonunda baba sandaletleri ön planda

2020 yaz sezonunda baba sandaletleri ön planda

'Bataklık' operasyonunda milyonlarca liralık mal varlığına el k

''Bataklık'' operasyonunda milyonlarca liralık mal varlığına el konuldu