• $ 7,2916
  • € 8,5355
  • 477.149
  • 1060.59
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
05 Aralık 2019 Perşembe 08:20 | Son Güncelleme:

3 Aralık MasterChef'te yaşananlar...

MasterChef'in 3 Arlık Salı günü yayınlanan bölümünde kırmızı ve mavi takım arasında takım oyunu oynandı. Yarışmanın yeni bölümü Engelsiz Yaşam Derneği’nde çekildi. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle engelli bireyleri ziyaret eden yarışmacılar duygusal anlar yaşadı.

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 3 Aralık Salı günü yayınlanan bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Engelsiz Yaşam Derneği’ne konuk olan yarışmacılar 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler. Daha sonra ise takım oyununu kaybeden oyuncular arasında bir oyun daha oynandı. 

TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’in 3 Aralık Salı günü yayınlanan bölümü Üsküdar Belediyesi bünyesindeki Engelsiz Yaşam Derneği’nde çekildi. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle engelli vatandaşları ziyaret eden yarışmacılar duygusal anlar yaşadı. Takım oyununda menüde Kestaneli Bal Kabağı Çorbası, Fırında Dana Rozbif, Keşkek, Kabak Pabucaki ve Haşhaşlı Şekerpare vardı. Takım oyunu 6 – 6 skorla beraberlikle sonuçlandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Takım oyunu beraberlikle sonuçlanınca 7 yarışmacı da bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele ettiler. Yarışmacılar elenme potasına gitmemek için dokunulmazlık oyununda en iyi tabağı yapmaya çalıştılar. MasterChef'te kural değişikliğine gidildiği için artık eleme adayını şefler belirliyor. Dokunulmazlık oyununu Batuhan kazandı ve elenmekten kurtuldu. 

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

MasterChef'te kural değişikliğine gidildi. Yeni kural gereği artık şefler en kötü tabağı yapan ismi eleme potasına yollayacaklar. Yarışmanın 3 Aralık Salı günü oynana bölümünde takım oyunu beraberlikle sonuçlandığı için bireysel dokunulmazlık oyununda 7 yarışmacı da mücadele etti. Eleme adayı Yasin oldu.

Tartıştığı kişiye tencere atarken balkondan düştü

Tartıştığı kişiye tencere atarken balkondan düştü

9 Ağustos altın fiyatları ne kadar?

9 Ağustos altın fiyatları ne kadar?

8 Ağustos güncel reyting listesi yayında!

8 Ağustos güncel reyting listesi yayında!