• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
11 Ekim 2021 Pazartesi 14:49 | Son Güncelleme:

Kanunsuz Topraklar kadrosuna Hazar Motan, Özlem Tokaslan ve Beyti Engin dahil oldu

Kanunsuz Topraklar kadrosuna Hazar Motan, Özlem Tokaslan ve Beyti Engin dahil oldu

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrollerini paylaştığı Kanunsuz Topraklar dizisi yayınlandığı gündem bugüne büyük ilgi gördü. Oyuncu kadrosu genişleyen diziye 3 isim daha dahil oldu. Kanusuz Topraklar kadrosuna Hazar Motan katılırken ilerleyen bölümlerde Özlem Tokaslan ve Beyti Engin dahil olacak.

Prodüksiyonu ile dikkatleri üzerine çeken Faruk Teber ile Yasin Uslu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu Kanunsuz Topraklar dizisi adından söz ettirmeye devam ediyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı dizini fragmanındaki yeşil gözlerin Hazar Motan'a ait olduğu öğrenildi.

İlerleyen bölümlerde etkili oyunculuklarıyla tanınan Özlem Tokaslan ve Beyti Engin de katılacak.

KANUNSUZ TOPRAKLAR DİZİ KONUSU NEDİR?

1939 yılında kömür şehri Zonguldak'ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik bey'in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.

Malik bey'in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut'a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem'i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

Maden işçilerinin kurulu düzene isyanını anlatan bir hikayedir; "Kanunsuz Topraklar"...1940'ların Zonguldak'ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey'in kızı Gülfem ile Malik Bey'in madeninde işçi olarak çalışan Davut'un arasındaki imkansız aşkı konu alan Kanunsuz Topraklar başlıyor.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve  Turizm Bakanlığınca tarihi,  kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi