• $7,4687
  • €9,0395
  • 441.236
  • 1556.77
30 Aralık 2020 Çarşamba 01:57 | Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye'nin ilk finalisti belli oldu

MasterChef Türkiye'nin ilk finalisti belli oldu

Tüm Türkiye'nin heyecanla takip ettiği MasterChef Türkiye'de sona doğru yaklaşılıyor. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı MasterChef Türkiye'nin heyecanla beklenen ilk finalisti belli oldu.

MasterChef Türkiye'nin ilk finalisti belli oldu. Televizyon ekranlarının uzun soluklu yarışma programı MasterChef Türkiye'nin büyük finali için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Yine çok özel bir bölümle izleyici karşısına çıkan yarışmanın son bölümünde kalan 3 yarışmacı arasında kıyasıya mücadele yaşandı. 

MASTERCHEF İLK FİNALİSTİ BELLİ OLDU

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de finale adım adım yaklaşılıyor. Programın 28 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde son 3’e kalmayı başaran yarışmacılar arasında oyun oynandı. Serhat, Barbaros ve Emir arasında oynanan oyun izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı. İlk turda Somer Şef yarışmacılardan "Zeytinyağı" kullanarak bir adet başlangıç yemeği yapmalarını istedi. İlk oyunun sonunda Barbaros 19, Emir 20, Serhat ise 23 puan aldı.

İkinci oyunda yarışmacılardan "Zeytinyağı" kullanarak bir ana yemek yapmaları istendi. İkinci oyunun sonunda Serhat ve Emir 39, Barbaros ise 45 puana yükseldi.  Üçüncü oyunda ise yarışmacılardan "Zeytinyağı" kullanarak bir adet tatlı yapmaları istendi. Şeflerin yaptığı tadım sonrası puanlama yapıldı. Puanlama sonucu Emir 65, Serhat 61, Barbaros ise 71 puan aldı. Böylece Barbaros gecenin birincisi olarak MasterChef Türkiye finaline adını yazdırmayı başardı.

<p>Türkiye'nin aşı altyapısının dünyaya örnek olduğunu söyleyen Prof. Dr. Kemalettin Aydın, aşılaman

Türkiye'de kaç kişiye aşı uygulaması yapıldı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hobi olarak başladı şimdi taleplere yetişemiyor

Batı Karadeniz'deki kar yağışı drone ile görüntülendi