• $8,3133
  • €10,0029
  • 476.464
  • 1345.15
03 Nisan 2021 Cumartesi 22:55 | Son Güncelleme:

22 kilo verdiği konuşuluyordu... Deniz Seki son haliyle kafa karıştırdı

22 kilo verdiği konuşuluyordu... Deniz Seki son haliyle kafa karıştırdı

Şarkıcı Deniz Seki geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafla değişimini gözler önüne sermiş ve sosyal medyaya damgasını vurmuştu. 22 kilo verip 36 beden düşen Seki geçtiğimiz gün bir AVM çıkışı görüntülendi. Deniz Seki'nin sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile magazin muhabirlerinin çektiği fotoğraflarının farklı olması kafa karışıklığına sebep oldu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı bir fotoğraf ile değişimini ortaya kayan Deniz Seki bir AVM çıkışı görüntülendi. 22 kilo verip 36 bedene inen Seki magazin muhabirlerinin çektiği fotoğrafta sosyal medyadaki halinden farklı çıkınca takipçilerinin kafası karıştı.

"ESKİ HALİNE DÖNMÜŞ GİBİ"

Deniz Seki'nin AVM çıkışı çekilmiş fotoğrafını gören takipçileri: "Deniz yine kilo mu aldın ? , Eski haline dönmüş" gibi yorumlar yaptı. Güzel şarkıcı, aynı gün masada çekilmiş karesini paylaşarak şu notu ekledi: " Bugün magazinde çıkan fotoğraflar tamamen kötü niyetle yapılmış, Sayfamda aynı gün çekilmiş fotoğraf ve videolar var , Videoya Photoshop yapan bir uygulama varsa bile ben bilmiyorum."

<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor