HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3441
  • 6,0998
  • 209.819
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

İyi bir aile olunabileceğini gösterdik

Demet Şener Kutluay, podyum dünyasında zirvede yer alırken milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile evlendi ve sadece özel projelerde yer alarak hayatını farklı bir noktaya taşıdı. Eşine hala ilk günkü gibi aşık olduğunu her fırsatta dile getiren ve 'İbrahim hayatımın en doğru insanı' diyen Demet Şener Kutluay, eşini ve çocuklarını AKŞAM LIFE'a anlattı.

x

Röportaj: Ateş Korucuoğlu

- Güzel bir aile kurdunuz ve iki çocuğunuz var. Hayat sizin pencerenizden nasıl görünüyor?
Biz bunu çok duyuyoruz. Bu yüzden her zaman söylüyoruz, 'Biz birbirimizin kaderi, şansıymışız' diye. İbrahim hayatımın aşkı. Her zaman aynı şeyleri sevmek, istemek, aynı şeylerden zevk almak, bunları yakalamak çok zor... Doğru insanı bulmak da çok önemli. Öncelikle iyi bir sevgili olmak çok önemli, sonra da iyi bir aşık, iyi bir eş ve iyi birer anne-baba olmak. Bunların hepsi zincirlerle bağlı olan olgular. Evlilikteki huzur çok önemli... Benim aklım hiçbir zaman arkada kalmaz. İbrahim'in de öyle. Birbirimize sonsuz güveniriz.
- 'Daha önceleri çok bencil, hayatı kendisi için yaşayan biriydim' şeklinde açıklamalarınız oldu. İbrahim Kutluay'la evlendikten sonra neler değişti?
Evet öyleydim. İbrahim gerçekten bir şeylere değecek kadar kıymetliydi ki, ben bu kadar kendimden ödünler verebilmişim. Şu anda geriye bakıyorum da, Allah utandırmadı çok şükür. Her şeye değdi. Bunu şans eseri anladık ikimiz de. Çok yeni bir beraberliğimiz varken 'Benimle Atina'ya yerleşir misin?' demişti. Ben de gözüm kapalı 'evet' demiştim. Bu günlere gelemeyebilirdik. Biz çok saf ve iyi duygularla başladık beraberliğimize. İyi ki de başlamışız diyoruz.

İNSANLARIN HAYATIMI GÖRMEYE HAKLARI VAR
- İnsanların ne yaptığınızı merak etmesi sizi rahatsız ediyor mu?

Biz İbrahim ile bu konuda çok rahatız. Ben mesleğim sayesinde tanındım, paramı kazandım ve bugünlere geldim. Bir yandan bunların kaymağını yerken diğer yandan insanların meraklarını görmezden gelmek bana çok ikiyüzlülükmüş gibi geliyor. 'Beni niye merak ediyorlar ki?' demeye hakkım yok, çünkü ben bazı zamanlarda adımla, ailemle tanındığım için paramı kazanıyorum. Belli bir saygı çerçevesinde biz zaten hayatımızın bir bölümünü insanlara açıyoruz. İnsanlarında hayatımızın belirli bölümünü görmeye hakları var diye düşünüyorum.
- İrem ve Ömer'le ilişkiniz nasıl, neler yapıyorsunuz?
İrem beş yaşında oldu. Tabii şimdi her şeyi konuşabildiğimiz bir arkadaş gibi her laftan anlayan, her yere götürebildiğimiz bir kız oldu. Ömer ise daha iki buçuk yaşında onun biraz daha vakti var. İrem'in ayrı keyfi var Ömer'in ayrı.

KIZIMIN UMRUNDA DEĞİLİM
- Kız annesi ve erkek annesi olmak arasında ne gibi farklar var?

İrem'in babasıyla arasında anormal bir aşk var. Ben hiç umrunda değilim. Ömer de benden bekliyor her şeyi. Ne İrem'i ne de Ömer'i asla birbirinden ayıramam, fakat farklı bir elektrik muhakkak oluyor.
- Kardeşler arası iletişimleri nasıl?
İrem, Ömer'i çok kıskanmıştı. Bununla ilgili çok problemler yaşadık. İrem'in tek sıkıntısı anne ve babasını paylaşmaktı. Ama şimdi çok kabullendi ve acayip sahipleniyor. İrem, Ömer'in altını bağlamaya çalışırdı.
- Üçüncü çocuk düşünüyor musunuz?
İbrahim'le bu konuyu bazen konuşuyoruz. Çocukları çok seviyoruz ama çok da kolay olmadığını biliyoruz.

İREM HIRSLI, ÖMER KEYİF ADAMI
- Çocuklarınızın hangi mesleği seçmelerini istersiniz?

Ben İrem'in sporcu olacağını düşünüyorum. Üç yaşından beri ciddi bir şekilde jimnastik yapıyor. Çokta hırslı. Ömer ise keyif adamı... Filmini izlesin, patlamış mısırını yesin, her şey önüne gelsin. O da öyle bir çocuk. Çok rahat, Koç burcu bir erkek.
- Stil danışmanlığı yapmak gibi bir fikriniz var mı?
Birçok firmanın yüzü oldum. Hayatınızı, duruşunuzu, stilinizi bu camiadaki duruşunuzu beğendikleri için sizi marka yüzü yapıyorlar. Bu da bana yetiyor. Stil danışmanlığı öyle bir şey ki ben birçok insana göre fazla sadeyim. Üzerimdekilerle göz alıcı olmayı, karakterim ve benliğimle takdir, beğeni toplamayı seviyorum. Özellikle bu dönemde moda sadelikten çok abartı haline geldi. Benim gözümü tırmalayan bir tarz var ortada. Ben Coco Chanel gibi seviyorum 'Az her zaman daha iyidir, daha kalitelidir'. Orama- burama bir şeyler takmayı sevmiyorum. Şimdiki stil danışmanlarından beklentiler de bu yana.

İbrahim'e gözüm kapalı güvenirim
İbrahim Kutluay'la 2005 yılında evlenen Demet Şener Kutluay, eşine gözü kapalı güvendiğini söyledi. Kutluay, 'Normalde kıskancımdır, fakat İbrahim bana o kadar büyük bir güven aşılamış ki, ona gözüm kapalı güvenirim. Başka birinden kaynaklı bir kavgamız bile olmadı. Bizim hayatımızda 'nereye gittin, kiminle gittin?' gibi sorgular da yoktur. Huzur için güven çok önemli. Huzur olmadığı zaman her şey bozuluyor bence' diyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Baruthane Millet Bahçesi´nin tanıtım filmini yayımladı.

Baruthane Millet Bahçesi tanıtım filmi yayımlandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

MKEK, güvenlik güçlerine 7 bin 650 piyade tüfeği sevkiyatı yaptı

2018 Kandil mesajları Mevlid Kandili resimli cep telefonu SMS mesajı Mevlid Kandili hadis ve ayetli sözleri

En Çok Okunanlar