• $ 6,7742
  • € 7,3651
  • 358.875
  • 92381.8
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Dominik'ten mesaj var!

Hadise, yeni albümünde yer alan 'Mesajımı Almıştır O' isimli parçaya, Survivor yarışmasının çekimlerinin devam ettiği Dominik Cumhuriyeti'nde klip çekecek

Ünlü şarkıcı Hadise, 'Aşk Kaç Beden Giyer?' adlı yeni albümündeki şarkıları tek tek kliplendiriyor. Hadise, albümün ilk klibini sözü ve müziği Gülşen’e, aranjesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait olan “Superman” isimli şarkıya Nihat Odabaşı’nın yönetmenliğinde çekmişti. 13 Nisan'da piyasaya çıkan yeni albümüne çok güvendiğini dile getiren ve “Konuşmadıklarım, yaşadıklarım, hepsi bu albümde" diyen güzel şarkıcı, ikinci klibini ise "Mesajımı Almıştır O" isimli parçaya çekmeye hazırlanıyor.

YAYDAN ÇIKAN OK GERİ DÖNEMEZ!

Klip mekanı olarak, Show TV'nin Survivor yarışmasının çekimlerinin devam ettiği Dominik Cumhuriyeti'ni seçen Hadise, mayıs ayı başında bu ülkenin yolunu tutacak. Ünlü şarkıcının, Karayipler'deki bir ada ülkesi olan Dominik'in beyaz kumlu plajlarında tam bir yaz klibi çekmeyi planladığı belirtiliyor. Albüm öncesi ayrıldığı sevgilisi Sinan Akçıl'ın kendisine verdiği besteleri geri çekmesiyle gündeme gelen ünlü şarkıcının 'Mesajımı Almıştır O' isimli parçası da, eski aşkına ince göndermeler içeriyor. Sözleri Gökhan Şahin'e, müziği Erdem Kınay'a ait olan parça, "Yaydan çıkan ok geri dönemez/Kimse kararımı değiştiremez/Ben daha başka ne söyleyeyim/Mesajımı almıştır o" şeklindeki sözleriyle dikkat çekiyor.

MESAJIMI ALMIŞTIR O

Ya nazara geliyo
Ya mezara gidiyo
Gerçek şu ki
aşkın ömrü var savaşmassak eğer
 
Çabamı göremiyo
Hazıra konuyo
Kıpırdamıyo
Kalbimi kırıyor ve büyüsü bozuluyor
 
Ne desem olmuyo olmuyo
Sabrımı artık zorluyo
Aşkından bıktım
Kalemi kırdım mecburen şöyle
Bi kaç cümle
 
Yaydan çıkan ok geri dönemez
Kimse kararımı değiştiremez
Ben daha başka ne söyleyeyim
Mesajımı almıştır o
 
Yaydan çıkan ok geri dönemez
Kimse kararımı değiştiremez
Ben daha başka ne söyleyeyim
Mesajımı almıştır o

İlk klibinde ‘Hadise’ çıkmıştı

Hadise ile Nihat Odabaşı arasında Süperman klibi nedeniyle kavga çıkmıştı. Ünlü şarkıcı, klibini yönetmesi için Nihat Odabaşı ile 50 bin liraya anlaşma imzaladı. Ancak Odabaşı’nın, klip bitince ekstra ücret talep ettiği iddia edildi. 5 bin lira daha almasına rağmen Odabaşı’nın, “Klip 62 bin TL’ye mal oldu” diyerek 7 bin lira daha istediği öne sürülürken, ünlü şarkıcının başka para vermeyi reddetmesi üzerine Odabaşı, twitter’dan Hadise’ye veryansın etmişti. Odabaşı, sayfasına “Severek çektiğim klip yok olsun istiyorum. Hak etmeyene gitmiş o kadar emek. Çok yüksekten uçarken yere çakıldı gözümde. 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen kalan 2 kuruşa seni satarmış” diye yazmıştı.

Önder SARIAHMETOĞLU


Maske satışları yasaklandı!

Maske satışları yasaklandı!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

WhatsApp'tan corona virüs ile ilgili kritik hamle! Sınırlama getirildi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı hastanenin yapımına başlandı