• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
23 Eylül 2014 Salı 15:07 | Son Güncelleme:

'Yürek Yolculuğu'na hazır mısınız?

'Yürek Yolculuğu'na hazır mısınız"

Spiritüel Yaşam Koçu ve yazar Fatma Küçükkabadayı'nın 'Yürek Yolculuğu' isimli ilk kitabı okurlarıyla buluştu.

Yazar Küçükkabadayı kitabını şu sözlerle takdim ediyor okurlarına: "Bu kitap, aile, evlilik hayatı, iş de dahil olmak üzere hayatının her alanında 'başarısızlıklara imza atmış' ama yıkılmadan, çözümü zihinsizlik yolunda (kendi içine yolculuk) ilerleyerek zihnin tuzaklarından olumsuz yargılardan düşünce ve duygu kalıplarından arınmakta bulmuş bir insan tarafından kaleme alındı.

BAŞARI ŞANS DEĞİLDİR; BAŞARISIZLIK DA

Zihninizde geçmişe ait olumsuz deneyimlerden arınmak size özgürlük getirmesinin yanı sıra size dayatılanı değil, sizin hayalinizdeki yaşamı yaşamanıza vesile olacaktır. Başarı bir şans değildir, üzgünüm; başarısızlık da öyle. Bir binanın temeli sağlam değilse o binanın üzerine kat çıkmazsınız. O binayı temelden yıkmanız gerekir. Ve insanın kendi binasını yıkıp yeniden inşa etmesinden daha büyük bir devrim olmadığı düşüncesindeyim. Eğer siz de bu hayat böyle gitmez daha iyi bir hayata layığım diyorsanız deneyin... Ben yaptım, sizde yapabilirsiniz!..."

KURDUN GÜCÜNÜ SINA

"Sürüden ayrıl: Kurdun gücünü sına, kazanırsan hikaye değişir..." sloganı ile yola çıkan ve okuyucusuna bu slogan ile anlamlı bir mesaj veren 'Yürek Yolculuğu' isimli kitap, kişisel gelişime yönelik atalet,öğrenilmiş çaresizlik, başarısızlık korkusu, zihindeki kör noktalar, olumsuz duygu ve düşüncelerin hayatımızdaki etkileri ve başarı öykülerini kapsıyor.

<p class='MsoNormal'>Kovid-19 ile mücadele eden birçok ülkede yürütülen aşı  çalışmaları umut vadede

Yerli aşıda son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayranları Bogota'daki berberlerde Maradona'nın portresini kafalarına kazıttı

Antalya'da arkeolojik kazıda buz fabrikası kalıntıları ortaya çıkarıldı