• $7,5469
  • €8,995
  • 413.856
  • 1541.98
26 Mart 2018 Pazartesi 14:49 | Son Güncelleme:

Uğur Can Yenal yaptığı müzikle dillerde, genç DJ Avrupa’ya açılıyor

Uğur Can Yenal yaptığı müzikle dillerde, genç DJ Avrupa’ya açılıyor

Uğur Can Yenal. O Türkiye’nin en genç DJ’lerinden birisi. Hobi olarak başladığı bu meslekte, bir anda adından söz ettirmeye genç Dj, bir anda eğlence sektörünün aranan ismi haline geldi.

 Geçtiğimiz Ocak ayında çıkardığı ‘’Ephemeral’’ adlı single’ı Türkiye ve dünyanın belirli yerlerindeki müzik platformlarında üst sıralara yerleşerek büyük bir başarıya imza atmıştı. Yaz ayı için üzerinde çalıştığı yeni single’ı için yoğun bir stüdyo çalışması yapan Yenal, ‘’Bu yaz bomba gibi geçecek’’ dedi. Yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettirecek olan genç müzisyen, Avrupa’da yapacağı çalışmalarında sinyalini vermiş oldu. Başarısı ile kısa süre de büyük hayran kitlesine sahip olan Yenal, İstanbul’dan sonra Dubai, Londra ve Avrupa’nın birçok yerinde kabine çıkarak müzik severlerle buluşacağını söyledi.

UĞUR CAN YENAL KİMDİR ?

24 Şubat 1997'de İstanbul Şişli'de dünyaya gelen Uğur Can Yenal ilkokul ve lise hayatını İstanbul'da tamamlayarak yurt dışında DJ'lik eğitimleri almaya başladı. DJ'lik kariyerine küçük yaşlarında başlayan Yenal, gelecekte uluslararası birçok projede yer almak istediğini sevenleri ile paylaştı.

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

Sosyal medyadan servis ettiler... Haftanın yalanları

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı