• $7,4106
  • €8,9591
  • 416.589
  • 1471.39
25 Ocak 2021 Pazartesi 13:51 | Son Güncelleme:

Sinema dünyası bu filmi konuşacak! Godzilla vs. Kong fragmanı yayınlandı

Sinema dünyası bu filmi konuşacak! Godzilla vs. Kong fragmanı yayınlandı

Warner Bros. izleyicilerinin karşısına çok yakında Godzilla vs. Kong ile çıkacak. Sinema dünyasının iki ikonik karakterinin çarpışacağı film çok konuşulacak.

2020 yılı maalesef ki sinema sektörü için büyük bir kayıpla sonuçlanmıştı. Bu süreçte dijitalleşmeye geçen sinema sektörü, özellikle HBO'un girişimi ile artık evlere girmeye başlamıştı. Sinemanın evlere gelmesine Warner Bros. da sessiz kalmadı. 

Teknolojioku'da yer alan habere göre, sinema sektörünün iki ikonik karakteri olan Godzilla ve King Kong yeni filmde kozlarını paylaşacak. Godzilla vs. Kong fragmanı ile karşımıza çıkan Warner Bros. bu filmi eş zamanlı olarak iki platformda yayınlayacak.

26 Mart 2021 tarihinde Godzilla vs. Kong filmi hem beyaz perdede hem de HBO Max'teki yerini alacak. Pandeminin devam ettiği bu süreçte sinema salonları hala sinek avlamaya devam ediyor. Bu yüzden muhtemelen bu filmi büyük bir çoğunluk dijital ortamda izleyecek.

Sinema bilet fiyatlarının da artması izleyicileri evde film izlemeye yöneltmişti. Çünkü bir filmi iTunes Store veya Play Store üzerinden 3-4 TL gibi oldukça uygun fiyata kiralayıp ailecek izleyebiliyorsunuz. Ya da isterseniz Netflix üyeliği başlatıp her gün yeni bir filmi aylık 1 sinema bileti parasından daha ucuza seyredebiliyorsunuz.

Godzilla ve King Kong hayranlarının merakla beklediği Godzilla vs. Kong filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.


<p>İletişim Başkanlığı'nın düzenlediği 'Nakkaş Osman Surname-i Hümayun Dijital Minyatür Sergisi' ilg

Osmanlı'nın Başnakkaşı Nakkaş Osman ve minyatür sanatı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek