• $ 7,2196
  • € 8,6002
  • 478.825
  • 1034.4
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
31 Mayıs 2019 Cuma 09:45 | Son Güncelleme:

Naim Süleymanoğlu'nu Hayat Van Eck canlandıracak

Türk sporunun efsane ismi Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatacak "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" adlı filminin oyuncu kadrosu açıklandı. Naim Süleymanoğlu'nu Hayat Van Eck canlandıracak. Peki, Hayat Van Eck kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Türk sporunun efsane haltercisi Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatacak film için geri sayım sürüyor. Naim Süleymanoğlu'nu filmde Hayat Van Eck'in canlandıracağının açıklanmasının ardından "Hayat Van Eck kimdir, kaç yaşında, nereli?" soruları da internette çok arananlar arasına girdi. 

FİLMİN OYUNCU KADROSU

Genç oyuncu Hayat Van Eck'in Naim Süleymanoğlu'nu canlandıracağı filmde, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu, Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Bülent Alkış, Mehmet Esen, Evren Erler, Mustafa Kırantepe ve Kerem Atabeyoğlu rol alacak.

Dikinciler filmde Süleymanoğlu'nun babasını, Selen Öztürk annesini, Gürkan Uygun ise Süleymanoğlu'nun halter sporuna yeteneğini fark eden ve onu dünya arenasına taşıyan ilk antrenörü Enver Türkileri'yi canlandırıyor.

Senaryosunu Barış Pirhasan'ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor.

Müziklerini Fahir Atakoğlu'nun hazırlayacağı filmin danışmanlığını ise Naim Süleymanoğlu gibi halter sporuna emek vermiş ve olimpiyat şampiyonu sporcular yetiştirmiş ağabeyi Muharrem Süleymanoğlu gerçekleştiriyor.

Çekimleri, Türkiye'yle birlikte Bulgaristan ve Azerbaycan'da yapılacak film, 25 Ekim'de izleyicilerle buluşacak.

HAYAT VAN ECK KİMDİR?

Hollanda'nın Amsterdam kentinde dünyaya gelen Eck, 6 yaşına kadar Hollanda'da yaşadı. 6 yaşından sonra ailesiyle birlikte İzmir’e yerleşti ve burada yaşamaya başladı. Babası Hollandalı olan Eck'in annesi bir Türk'tür.

2017 yılında oyuncu ve yönetmen Onur Saylak’ın Daha isimli sinema filminde rol alan Eck, filmde canlandırdığı Gaza rolüyle 24. Adana Altın Koza Film Festivali’nde Umut Veren Genç Oyuncu ödülünü kazandı.

“Muharrem İnce parti kuracak” iddiası...

“Muharrem İnce parti kuracak” iddiası...

Afyonkarahisar'da ağaç yediuyuru görüntülendi

Afyonkarahisar'da ağaç yediuyuru görüntülendi

Esenyurt'ta yine bilindik görüntüler: Minibüsten 36 kişi ç

Esenyurt'ta yine bilindik görüntüler: Minibüsten 36 kişi çıktı

Van Gölü sahilleri atlı jandarma timlerine emanet

Van Gölü sahilleri atlı jandarma timlerine emanet