• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
23 Mart 2021 Salı 17:44 | Son Güncelleme:

"Karantinada" sergisi 156 siyah beyaz fotoğrafı bir araya getiriyor

"Karantinada" sergisi 156 siyah beyaz fotoğrafı bir araya getiriyor

21 Mart'ta başlayacak olan "Karantinada" sergisi 39 fotoğrafçının 156 siyah-beyaz fotoğrafından oluşuyor. Timurtaş Onan'ın rehberliğindeki sergi 1 Mayıs'a kadar sanatseverlerle olacak.

"Karantinada" sergisi katılımcıları; bu belirsizlik dolu kaotik dönemde; içsel hesaplaşmalarımızla, yalnızlıklarımızla, sadece tüketerek değil aynı zamanda üreterek başa çıkabileceğimiz fikrinden yola çıkarak, bir yıla yakın sürede evlerinde ürettikleri; portre, otoportre ve still life çalışmalarını online bir sergiye dönüştürdü.

39 fotoğrafçının 156 siyah beyaz fotoğrafının yer aldığı projenin ayrıca kitabı da bulunuyor.

Projeyi başlatan sanatçı Timurtaş Onan'ın rehberliğinde "Karantinada" sergisi, 1 Mayıs tarihine kadar www.karantinadasergisi.com web sitesinden görülebilir.

SERGİDE YER ALAN FOTOĞRAFÇILAR

Alain Danon, Aliye Rahşan Karabetça, Arzu Ünal Çokşirin, Ayşe Birkardeşler Çankaya, Beril Baytan, Deniz Horada, Dilek Elçiçek, Erhan Coral, Fethi Baytan, Hamiye Kalcıoğlu, Hande Yeniley, Harika Topaloğlu Yücel, Hilal Onaç, Işıl Yaman, Kıvanç Şamhal, Lina Basmacı, Meltem İnanç, Michael Horada, Moris Sarfati, Murat Erkan, Mustafa Sarısakal, Müjgan Horozoğlu, Münevver Antczak, Neslihan Harmancı, Nesrin Sürelli, Neşe Karaarslan, Nilüfer Uluevren, Niso Maçoro, Nurdan Turan, Nurhayat Baysal, Pelin Genç, Reyhan Aygör İncekara, Semiha Berkem, Serra Kemmer, Seval Genç, Şafak Hacaloğlu, Tulû Erzene, Zeynep Uçar ve Ziynet Parlar.

  • karantinada sergisi
  • timurtaş onan
  • sergi haberleri
<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de