• $7,3013
  • €8,7829
  • 401.979
  • 1527.45
23 Temmuz 2014 Çarşamba 02:01 | Son Güncelleme:

Dövüş Kulübü'nün ikincisi geliyor

Dövüş Kulübü'nün ikincisi geliyor

Chuck Palahnuik, dünyaca en çok okunan romanlar arasına giren ve filmi de çekilen Dövüş Kulübü’nün 2'ncisini yazıyor. Kitap 10 bölümlük bir seri olarak çizgi roman şeklinde basılacak.

ilki 1996'da yayımlanan romanın ikincisi 2015'in Mayıs ayında raflarda olacak. Filmin yapılıp yapılmayacağı belli olmasa da, kitap Dark Horse Comics tarafından 10 bölümlük bir seri olarak çizgi roman şeklinde basılacak. Kitabın resimlemeleri Cameron Stewart tarafından yapılacak. Dark Horse Comics’e göre Dövüş Kulübü 2, Palahnuik’un ilk romanında anlatıcının, ortağı Tyler ve kendisinin aynı kişi olduğunu fark etmesinden 10 yıl sonra başlayacak, geçmişle gelecek arasında gidip gelen sahnelerden oluşacak. 

ABSÜRT ANLARI İYİ YANSITACAK

Palahnuik, Tyler ve sevgilisi Marla’nın evlenmiş ve 9 yaşında Junior adında bir oğullarının olacağını söyledi. Babasıyla ilgili sorunlarla boğuşan Tyler, kötü bir baba olacak ve oğlunun hayatını kurtarmak için Mayhem Projesi’nce yeni bir duruma sürüklenecek. Kitabın çizgi roman olması hakkında konuşan yazar, karikatürize yaklaşımın bazı absürt anların yansıtılmasına daha uygun olduğunu ve Tyler’a iyi gittiğini söyledi. 

<p>Düşüncelerimizi durdurmanın bir yolu var mı? Uzman Psikolog Derya Yalçınkaya, aşırı düşünmenin sa

Aşırı düşünmekten nasıl kurtuluruz?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu