İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.6794
  • 5.4552
  • 191.08
  • 95852
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

VakıfBank ‘TarımKart’la Simdi al, hasatta öde

VakıfBank, TarımKart’la mazot, tohum ve gübre gibi her türlü tarımsal girdi alımında üreticilere altı aya kadar faizsiz dönem avantajı sağlıyor, borcunu hasatta ödeme imkanı sunuyor. Banka köylere ziyaretler de yapıyor.

Çiftçilere destek veren VakıfBank, yılda bir ödemeli TarımKart’la Pankobirlik ve tarım kredi kooperatiflerinin yanı sıra akaryakıt, yem ve gübre bayisi gibi 3 binin üzerinde anlaşmalı üye işyerinde avantajlı alışveriş imkanı sağlıyor.

1000 KÖYE ZİYARET 

TarımKart’ı üreticilerin kullanımına sundukları tarihten bu yana binden fazla köye ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getiren VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Ersin Özoğuz, “Yoğun ve keyifli geçen köy ziyaretleri sonucunda çiftçilerimizin ilgisi ve VakıfBank’a duyduğu güvenle 10 binlerce çiftçimize kart teslimi gerçekleştirdik. TarımKart sahibi üreticilerimiz, yaygın üye işyerlerimiz sayesinde yurdun dört bir yanında faizsiz dönem avantajıyla mazot, tohum, gübre ve yem gibi her türlü tarımsal girdiyi çok uygun şartlarda alıyor” dedi.

Görüşmeler yapıyor

Özoğuz şunları kaydetti: “Görüşmelerimiz bize, çiftçinin sorunlarını daha yakından öğrenme fırsatı sağlıyor. Buğday ekiminin başladığı yeni bir sezona girdik. Çiftçilerimizin nakit ihtiyaçlarının artacağı bu dönemde köy ziyaretlerimizi sıklaştırarak TarımKart ve kredi seçeneklerimiz ile üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” 

Yılda bir ödeme fırsatı sunuyor

Üreticiler, VakıfBank’ın TarımKart’la sunduğu yılda bir ödeme imkanıyla SGK, BAĞ-KUR, elektrik, telefon ve su gibi ödemelerini hasat zamanında yapabiliyor. Bankacılık işlemlerini aile bireyleri veya çalışanları adına ek kart çıkartarak da yapabilen üreticiler böylelikle, finansal ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. TarımKart sahibi olmak isteyen üreticilerin TARIM yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını SMS’le 5724’e göndermeleri yeterli. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
MHP Lideri Devlet Bahçeli oyunu kullandı

Devlet Bahçeli oyunu kullandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Yeni emekliye 1.600 lira

24 Haziran milletvekili seçim sonuçları! İlk seçim sonuçları açıklandı! İşte ilk sonuçlar

En Çok Okunanlar