• $13,4254
  • €15,2557
  • 766.337
  • 1880.21
22 Ekim 2021 Cuma 08:50 | Son Güncelleme:

Fiziksel ve sanal fuar! KOBİ'ler savunmanın ‘SAHA'sına çıkacak

Fiziksel ve sanal fuar! KOBİ'ler savunmanın ‘SAHA'sına çıkacak

SAHA EXPO Savunma ve Havacılık Hibrit Fuarı, fiziksel olarak 10-13 Kasım'da, sanal olarak da 15 Kasım 2021- 15 Şubat 2022 döneminde düzenlenecek. Yüzlerce KOBİ, dünya çapındaki platform üreticileriyle buluşacak.

Savunma, havacılık, denizcilik ve uzay endüstrisinin yerli üretim potansiyeli, SAHA EXPO 2021 Hibrit Fuarı'yla dünyaya açılacak. Türkiye'nin en büyük sanayi kümesi SAHA İstanbul, SAHA EXPO Savunma ve Havacılık Hibrit Fuarı'nı fiziksel olarak 10-13 Kasım'da İstanbul Fuar Merkezi'nde, sanal olarak 15 Kasım 2021- 15 Şubat 2022 döneminde düzenleyecek. 40 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek fuarda, 30 ülkeden 600'ü aşkın katılımcı, ürünlerini sergileyecek.

ALAN, 5 KAT BÜYÜDÜ

SAHA EXPO, ilk kez düzenlendiği 2018'e göre 5 kat daha büyük alanda yapılacak. Fuara, Avrupa, ABD, Afrika, Ortadoğu, Ukrayna, Rusya, Malezya, Endonezya, Bangladeş ve Hindistan gibi bölge ve ülkelerden ziyaretçi ve alım heyetleri katılacak. Savunma, deniz, havacılık ve uzay sanayiindeki en gelişmiş teknolojilerin sergileneceği fuar, katılımcılarını uluslararası üreticiler ve küresel ölçekteki ürün tedarikçileriyle bir araya getiriyor.

25 BİN KİŞİ BEKLENİYOR

Bu yıl 25 binin üzerinde ziyaretçi beklenen fuarda parça, bileşen, alt sistem ve sistem üreten yüzlerce KOBİ, dünya çapındaki platform üreticileriyle buluşacak. KOBİ'lerle yerli ve yabancı platform üreticileri ve delegasyonları bir araya getirecek fuarda 10 binin üzerinde B2B/B2G iş görüşmesi yapılacak. SAHA EXPO Hibrit 2021, dünyada tanınan markaları ağırlayacak. Start-up firmalarının sunumlarını yapabilecekleri özel alanların da olacağı fuarda, anlaşmaları yapılmış projelerin imza törenleri yapılacak.

YENİ ÜRÜN VE TEKNOLOJİLER SERGİLENECEK

Tüyap'ın geliştirdiği dijital çözümlerle katılımcı firmalar ve ziyaretçiler online iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden dijital ortamda bir araya gelecek. Bu program sayesinde fuardan önce, fuar sırasında ve fuardan sonra online çözümler ile katılımcılar ve ziyaretçiler kesintisiz buluşacak. Fuar başlamadan önce katılımcı ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebilecek, dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebilecek, ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabilecekler.

7/24, 3D SANAL TUR

Sanal fuar uygulaması XperEvent ile katılımcılar; stantları gezerek, ürünleri ve katalogları inceleyecek, oyun değiştiren teknolojilere dokunma fırsatı yakalayacak. Sanal fuarda ziyaretçiler, 7/24 3D sanal tur yaparak ürünleri görecek.

  • saha expo 2021 hibrit fuarı
  • savunma
  • havacılık
  • denizcilik
  • uzay
  • kobi haberleri
Dünyada 3'üncü olacak... Dev projede geri sayım başladı
Dünyada 3'üncü olacak... Dev projede geri sayım başladı

Dünyada 3'üncü olacak... Dev projede geri sayım başladı

Borsa rekor seviyeyi gördü
Borsa rekor seviyeyi gördü

Borsa rekor seviyeyi gördü

Başkan Erdoğan'dan asgari ücret mesajı! Büyük artış geliyor...
Başkan Erdoğan'dan asgari ücret mesajı! Büyük artış geliyor...

Başkan Erdoğan'dan asgari ücret mesajı! Büyük artış geliyor...

<p class='MsoNormal'>Peki, Başkan Erdoğan grup konuşmasında hangi mesajları  verdi? Asgari ücretin n

Başkan Erdoğan açıkladı: Asgari ücrette tarihi zam

Koronavirüse karşı en dayanıklı ülkeler açıklandı! Türkiye 13 basamak yükseldi

Acai üzümünün faydaları nedir? Nasıl tüketilir?

Harran Sarayı'nın 9 asırlık salonu gün yüzüne çıkarıldı