• $7,8885
  • €9,2895
  • 482.107
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Haziran 2020 Salı 20:31 | Son Güncelleme:

Survivor'da aşk itirafı! Sercan'dan Nisa açıklaması: Tek taraflı yaşanmadı

Survivor'da aşk itirafı! Sercan'dan Nisa açıklaması: Tek taraflı yaşanmadı

Geçen ay duygularını açıkladığı Nisa'nın peşinden koşuyormuş gibi gösterilmesinden rahatsız olan Sercan, “Birçok not var göstermek istemiyorum” dedi.

Survivor yarışmacıları Nisa ve Sercan arasında gerginlik yükseliyor! Önceki gün eleme konseyinde adı çıkan Sercan, duygularını itiraf ettiği Nisa hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bir önceki konseyde eleme potasına çıkardığı Nisa’nın kendisi için “Benden intikam alıyor” sözlerine kırılan Sercan, şu açıklamaları yaptı:

ŞAHİTLERİM VAR!!

“Hep koruyucu ben oldum. Ama o son raddede olaylar kapanmışken tekrar ben peşinden koşuyormuşum gibi göstermesi beni üzdü. Çünkü yediremedim kendime, asla peşinden koşan ben olmadım o da olmadı ama asla tek taraflı yaşanmadı hiçbir şey. Şahitlerim var. Birçok not da var göstermek istemiyorum ama yanımda. Söyleyeceklerim bu kadar, keşke kapansaydı bu saçma açıklamayı da yapmasaydım bu açıklamayı kendisi yaptırdı."

Nisa, Sercan'ın sözlerine "İntikam olayı bununla alakalı değildi. Son oyunlarda sürekli Cemal Can’la benim üstüme geliyordu. Bu konuyu tekrar açtı, kendi bilir. Boşverin bir şey söylemeyeceğim" dedi.

<p>Gaziantep'te seyir halindeyken eline aldığı telefonla video çeken otobüs şoförü görenleri hayret

Otobüs şoföründen pes dedirten hareket: Direksiyon başında video çekti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

60 yıldır çiftliğinde kurduğu tohum bankasında 1200 çeşit atalık tohumu özenle muhafaza ediyor

Oyuncu Selim Erdoğan cezaevinden çıktı! Yaşadığı zor günleri anlattı