• $7,8931
  • €9,3057
  • 484.033
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Şubat 2020 Salı 08:00 | Son Güncelleme:

Sinan Akçıl'dan Hande Yener'e 'piyanist' cevabı

Sinan Akçıl'dan Hande Yener'e 'piyanist' cevabı

Sinan Akçıl, Hande Yener'in ‘Pop müzik öldü' sözlerine 'Piyanist' albümüyle yanıt verdi. Akçıl, projesinin listelerde bir numara olduğunu söyleyerek Yener'i ti'ye aldı.

Şarkıcı Hande Yener’in ‘Pop müzik öldü. Yeni şeyler üretilmiyor’ sözleri piyasada tartışılmaya devam ediyor. Ünlü şarkıcının bu sözlerine kimi sanatçılar katılırken kimi sanatçılar ise Yener’in haksız olduğunu söyledi. Yener'e karşı gelenler arasında yer alan Sinan Akçıl ise yaptığı yeni çalışmasıyla Hande Yener’e yanıt verdi. Akçıl, İrem Derici, Serdar Ortaç, Mustafa Ceceli ve Sibel Can’ın da aralarında bulunduğu sanatçı dostlarıyla ‘Piyanist’ adlı albümünü piyasaya çıkardı.

SİNAN POP MÜZİĞE HAYAT VERDİ

Dinleyicisi tarafından büyük ilgi gören sanatçı, eserinin 5 şarkıyla ‘Youtube Music Trendlere’ giren ilk albüm olduğunu söyledi. Bu mutluluğunu izleyicisine teşekkür ederek kutlayan Sinan Akçıl, Hande Yener’e de göndermede bulunmayı ihmal etmedi. Ünlü müzisyen, ‘Pop müzik öldü’ yazarak Yener’in açıklamasını eserinin başarısıyla ti’ye aldı. Sinan Akçıl'ın Mustafa Ceceli ve İrem Derici ile birlikte seslendirdiği 'Çok Sevmek Yasaklanmalı' 7 milyon kişi tarafından izlendi.   

Akçıl'ın projesinde Mustafa Ceceli, Sibel Can gibi ünlü isimler yer alıyor.

<div>Azerbaycan ordusunun işgalden kurtardığı Fuzuli bölgesinde, Ermeni askerlerinin kışlayı bırakıp

İşgalci Ermenistan askerleri silahlarını bırakıp kaçtı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bilge Kral olarak anılan Aliya İzzetbegoviç, vefatının 17. yıl dönümünde anılıyor

Balık pişirirken yapılan hatalara dikkat!