• $13,4708
  • €15,3832
  • 787.9
  • 2085.76
29 Kasım 2021 Pazartesi 18:01 | Son Güncelleme:

Eski futbolcu Sezer Öztürk kaç yaşında, nereli, ne kadar hapis yatacak? Sezer Öztürk kimdir, suçu ne, neden tutuklandı?

Eski futbolcu Sezer Öztürk kaç yaşında, nereli, ne kadar hapis yatacak" Sezer Öztürk kimdir, suçu ne, neden tutuklandı"

Sezer Öztürk, cinayet soruşturması kapsamında aranırken, bir kamyonla yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandı. Çıkan haber üzerine eski futbolcu Sezer Öztürk'ün hayatı ve kaç yıl hapis yatacağı merak konusu oldu. İnternet aramalarında "Sezer Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli, tutuklandı mı, kaç yıl hapis yatacak?" sorusunun yanıt olarak merak edilen tüm detayları bu haberimizde derledik.

Sezer Öztürk, Artvin Hopa'da bir kamyonla yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandı. İstanbul'daki cinayet soruşturması kapsamında aranan eski futbolcu Sezer Öztürk, tutuklanması ile birlikte gündeme bomba gibi düştü. Peki Eski futbolcu Sezer Öztürk kimdir, kaç yaşında, tutuklandı mı, ne kadar hapis yatacak?

Sezer Öztürk, İstanbul'daki cinayet soruşturması kapsamında tutuklandı.

SEZER ÖZTÜRK NEDEN TUTUKLANDI?

Olay 19 Eylül günü Çekmeköy'deki Şile Otoyolu Paşaköy Mahallesi'nde meydana gelmişti. Sezer Öztürk ile Halil İbrahim Genç (24) arasında çıkan yol verme tartışmasında Halil İbrahim Genç silahla vurularak öldürülmüştü.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma kapsamında firari olan şüpheli Sezer Öztürk, Artvin'den Gürcistan'a gitmek için bindiği kamyonetin arkasında yakalandı.

Öztürk, ifadesinde "Olay günü çocuklarımı hayvanat bahçesine götürdüm, daha sonra eve dönerken arabamın önünü kestiler, beni darp ettiler. Ölümden döndüm, kafama aldığım darbelere ilişkin raporları mahkemeye sunacağım. İlla haklı olmak için ölmem gerekmiyor. Ben ateş etmedim, Ömer Genç benim korumamdır, olay sırasında o havaya ve yere ateş etti. Karşı taraf 30-40 kişiydi. Alkollü vaziyette bize saldırdılar, benim yanımda korumam, korumamın çocukları ile benim küçük çocuklarım ve eşlerimiz vardı' diyerek suçlamayı kabul etmedi.

SEZER ÖZTÜRK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

3 Kasım 1985 Almanya doğumlu Sezer Öztürk futbola Bayer Leverkusen altyapısında başladı. 2004 yılında Alman ekibinin A takımına yükselen Sezer Öztürk sırasıyla Nürnberg, Manisaspor ve buradan da Eskişehirspor'a transfer oldu. Eskişehirspor'da gösterdiği performansla dikkat çeken Sezer Öztürk. 2011-12 sezonu başında 2,75 milyon euro karşılığında Fenerbahçe'nin yolunu tuttu. Fenerbahçe'de bekleneni veremeyen Sezer Öztürk, 2 yıl sonra 1,5 milyon euro karşılığında Beşiktaş'a transfer oldu. Siyah-Beyazlılarda yokları oynayan Sezer Öztürk, sırasıyla Başakşehir ve Eskişehirspor'a kiralandı.

Sezer Öztürk 30 yaşında sürpriz bir şekilde futbol kariyerini noktaladı. Futbolu bıraktıktan sonra vücut geliştirme yapan Sezer Öztürk, dış görüntüsüyle dikkat çekiyordu.

Genç milli takımlarının bütün kademelerinde görev alan Sezer Öztürk, iki kez de A Milli Takımının formasını terletti.

  • sezer öztürk
  • tutuklanma
  • cinayet
Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...
Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek
Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu
Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte banka banka promosyon ücretler...

Gece yarısı çocuk kamerasına takıldı! İşte o anlar

Sosyal medyayı sallayan köpek balığı deneyi! Yürekleri ağızlara getirdi