• $13,4698
  • €15,3806
  • 787.775
  • 2085.76
30 Aralık 2021 Perşembe 07:13 | Son Güncelleme:

Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel konukları belli oldu mu? Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel konukları kimler?

Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel konukları belli oldu mu" Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel konukları kimler"

Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı konukları izleyiciler tarafından merak edildi. Kanal D'de yayınlanacak olan yapım 31 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak. Peki, Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel konukları belli oldu mu? Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel konukları kimler?

Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler, yılbaşından birçok ünlü ismi ağırlayacak. Yılbaşı özel bölümüyle ekrana gelen yapım Kanal D'de izleyici karşısına çıkacak. Peki, Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel konukları belli oldu mu? Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel konukları kimler?

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER YILBAŞI KONUKLARI KİMLER?

Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı konukları belli oldu. Türk Pop Müziğinin kraliçesi Hande Yener, Yargı dizisinin Eren komiseri Uğur Aslan, arabesk müziğin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu, arabesk müziğin güçlü yorumcusu Kibariye, Türk müziğinin usta bestekârı Coşkun Sabah, Karadeniz müziğinin sevilen sesi Resul Dindar, başarılı perküsyon grubu Harem, Türk halk müziğinin özgün sesi Özgür Can Çoban, 'Erik Dalı' türküsü ile dillerden düşmeyen isim Ömer Faruk Bostan, Balkan müziğinin sevilen isimleri Rumeli Orhan & Kemal, Ankara havalarının vazgeçilmez ismi Ankaralı Coşkun ve muhteşem oryantal şovlarıyla Elmira Dans Grubu konuk olacak.

O Ses Türkiye Yılbaşı konukları açıklandı mı? 2022 O Ses Türkiye Yılbaşı kadrosunda hangi isimler var?

31 Aralık Cuma akşamı izleyicisi ile buluşacak olan programın sunucuları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici izleyicileri nasıl bir programın beklediğini ve yeni yıl dileklerini şu sözler ile dile getirdiler.

Sibel Can;

2021 bizim için harika bir yıldı. Şarkılar Bizi Söyler pandemi ile beraber başladı ve herkesi evlerinde son derece mutlu etti. O süreçte insanlar o kadar sıkılmıştı ki, bu programla onlarla bir arada olmak bizi gerçekten çok mutlu etti. Çok da güzel tepkiler alıyoruz. Onun dışında konserlerimiz de çok yoğun geçti, kısacası 2021 benim için çok güzel geçti. Herkese şimdiden iyi yıllar diliyorum. Her şey inşallah herkesin istediği gibi olur.

Hakan Altun;

Yeni yıla yakışır bir program yapmaya çalıştık. Yılbaşını evlerinde geçiren tüm dostların programımızla keyifli anlar yaşayacağını düşünüyorum. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Biz programa pandemi döneminde, ne yazık ki müziğin sustuğu bir dönemde başladık. Bu sayede hem kendimiz beslendik hem de izleyicimizi besledik. Benim hep dualarımda önce sağlık sonra huzur vardır. 2022'inde sağlıkla, huzurla devam etmesini diliyorum.

Hüsnü Şenlendirici;

Pandemi ile her şeyden uzakken bir anda kendimizi bu programda bulduk. Hem izleyicimiz bizi özlemişti, bizde onları özlemiştik. Şarkılar Bizi Söyler ile bir kavuşma yaşadık, bunun uzun yıllar devam etmesini diliyorum. Biz çok keyif alıyoruz ve bu keyif izleyicilerimize mutlaka geçiyor. Yılbaşı içinde çok güzel bir program hazırladık. Herkese iyi seneler diliyorum.

  • Şarkılar Bizi Söyler
  • yılbaşı özel
  • konukları
  • kanal d
Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...
Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek
Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu
Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte banka banka promosyon ücretler...

Gece yarısı çocuk kamerasına takıldı! İşte o anlar

Sosyal medyayı sallayan köpek balığı deneyi! Yürekleri ağızlara getirdi