• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
31 Aralık 2021 Cuma 21:13 | Son Güncelleme:

Yılbaşı Milli Piyango çekiliş sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak? 2022 Milli Piyango sonuçları açıklandı mı, ikramiye hangi bilete çıktı?

Yılbaşı Milli Piyango çekiliş sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak" 2022 Milli Piyango sonuçları açıklandı mı, ikramiye hangi bilete çıktı"

2022 Yılbaşı ve 31 Aralık 2021 yılbaşı piyango çekilişi için geri sayım başladı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal Şans tarafından gerçekleştirilecek olan yılbaşı özel çekilişi, büyük ikramiye kazanan rakam ile amorti alabilecek şanslı sayılar çekilecek. Heyecanla beklenen çekiliş millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanacak olup, çekilişlerin yayın saati ve detayları belli oldu. Peki 31 Aralık Milli Piyango 2022 yılbaşı özel çekiliş sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?Milli Piyango 2022 yılbaşı çekilişi büyük ikramiyesi için nefesler tutuldu. 120 Milyon TL'nin sahibini bulacağı Milli Piyango özel yılbaşı çekilişi yarın akşam yapılacak. Peki Milli piyango yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta, canlı yayın hangi kanalda? İşte çekiliş ile ilgili yapılan son açıklamaların detayları...

GELENEKSEL MİLLİ PİYANGO 2022 YILBAŞI ÇEKİLİŞİ NASIL OLACAK?

Oyun severler, 31 Aralık saat 16.30'a kadar yılbaşı biletlerini gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden, Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından ve terminalden dijital bilet olarak alabilecek. Yılbaşı Özel çekilişi bilet satışının sona ermesi ile 31 Aralık saat 17.00'de millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanmaya başlayacak. 120 milyon TL'lik büyük ikramiye ve amorti çekilişleri ise saat 23.00'te canlı yayınlanacak.

Sonuçlar Milli Piyango Online web sitesinde Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek.

YILBAŞI MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Çekiliş sonucu 31 Aralık 2021 gecesi Milli Piyango Online'da (www.millipiyangoonline.com) açıklanacak. Oyun severler, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını kolaylıkla öğrenebilecek. millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanacak çekilişlerin yayın programı

17:00 1. bölüm / 12.000 TL- 12.000.000 TL ikramiye kazanan numaralar

18:30 2. bölüm / 6.000 TL ikramiye kazanan numaralar

20:30 3. bölüm / 240 TL-2.000 TL ikramiye kazanan numaralar

23:00 4. bölüm / Amorti ve 120.000.000 TL ikramiye kazanan numaralar

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIR

Tüm çekilişler, Şisal Şans'ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapısı ile noter huzurunda gerçekleştirilmekte ve canlı olarak yayınlanmaktadır. Dünya Piyango Birliği (World Lottery Association- WLA) tarafından verilen WLA-SCS:2020 (Level 2) Güvenlik Kontrol Standartı Sertifikasına ve TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip olan kurum, en büyük önceliği şeffaflığa vermektedir.

Dünya Piyango Birliği Üyesi Firma tarafından üretilen son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda noter huzurunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanmaktadır.

2022 Yılbaşı ve 31 Aralık 2021 yılbaşı piyango çekilişi için geri sayım başladı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal Şans tarafından gerçekleştirilecek olan yılbaşı özel çekilişi, büyük ikramiye kazanan rakam ile amorti alabilecek şanslı sayılar çekilecek. Heyecanla beklenen çekiliş millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanacak olup, çekilişlerin yayın saati ve detayları belli oldu. Peki 31 Aralık Milli Piyango 2022 yılbaşı özel çekiliş sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?

  • milli piyango
  • yılbaşı milli piyango sonuçları
  • 2022 milli piyango yılbaşı çekilişi
  • yılbaşı çekiliş saati
  • milli piyango çekilişi ne zaman
  • milli piyango yılbaşı çekilişi saat kaçta
  • 2022 yılbaşı çekilişi saat kaçta yapılacak
Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak
Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak

Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak

Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı
Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı

Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı

Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi
Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi

Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi

<p> </p>

'Galatasaray küme düşebilir'

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ocak 2022)

Almadan önce etiketteki detaya dikkat! Peynir sahtecilik nasıl yapılıyor

Bear Grylls herkesi böyle kandırdı! Kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı