• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
04 Haziran 2020 Perşembe 09:45 | Son Güncelleme:

İstanbul'un fethi mesajları!

İstanbul'un fethi mesajları!

İstanbul'un fethinin 567. yıl dönümü bu sene de büyük bir coşku ile kutlanıyor. Vatandaşlar da İstanbul'un fethi ile ilgili mesajlar yayınlamak istiyor. İşte en güzel, anlamlı ve resimli İstanbul'un fethi mesajları burada...

İstanbul'un fethinin 567. yıl dönümü büyük bir coşku ile kutlanıyor. Vatandaşlar da İstanbul'un fethi ile ilgili mesajlar yayınlamak istiyor. İşte en güzel, anlamlı ve resimli İstanbul'un fethi mesajları burada...

İSTANBUL'UN FETHİ MESAJLARI VE SÖZLERİ

“İstanbul mutlaka fethedilecektir. Onu fetheden komutan ne güzel komutan, o ordu ne güzel ordudur.”

Adıyla Şanıyla büyük olan İstanbulun bağımsızlığını armağan eden Fatih Sultan Mehmet Hanı Ve Silah Arkadaşları Şehitlerimizi saygı ile anıyor, İstanbulun Fethini kutluyorum.

"Biz toprаklаrı değil gönülleri feth etmeye gidiyoruz." –Fаtih Sultаn Mehmet "Fetih ile sadece şehir değil, gönüller de fethedilmiştir. Hem milli tarihimiz hem de dünya tarihi için bir dönüm noktası olan İstanbul’un Fethini kutlarım."

Fetih ile yeni bir çağ kapanıp yeni bir çağ açılmış, köklü medeniyetimiz insanlık tarihine damgasını vurmuştur. Fetih ile sadece şehir değil, gönüller de fethedilmiştir. Hem milli tarihimiz hem de dünya tarihi için bir dönüm noktası olan İstanbul’un Fethini kutlarım.

"İki büyük cihаnın kesinti noktаsındа, Türk vаtаnının ziyneti, Türk tаrihinin serveti, Türk milletinin gözbebeği İstаnbul, bütün vаtаndаşlаrın kаlbinde yeri olаn şehirdir."

"İstanbul’u bizlere miras bırakan Fatih Sultan Mehmet ve aziz şehitlerimizi saygıyla anıyorum."

Peygamber övgüsü alan atam Fatih Sultan Mehmet Hân ve muzaffer ordusunun ruhu şâd, İstanbul’un Fethinin 567. Yılı Kutlu Olsun.

<p>Azerbaycan ordusu, işgalci Ermenistan'a karşı topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonlar

Azerbaycan ordusu kontrol edilen alanları daha da genişletti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi