• $13,5768
  • €15,3326
  • 779.32
  • 1981.04
24 Kasım 2021 Çarşamba 10:01 | Son Güncelleme:

İlk öğretmene, emekli öğretmene, anneye, babaya, sevgiliye, eşe Öğretmenler Günü sözleri sizlerle! En farklı ve duygusal Öğretmenler Günü sözleri burada!

İlk öğretmene, emekli öğretmene, anneye, babaya, sevgiliye, eşe Öğretmenler Günü sözleri sizlerle! En farklı ve duygusal Öğretmenler Günü sözleri burada!

İlk öğretmene, emekli öğretmene, anneye, ablaya, abiye, sevgiliye, eşe Öğretmenler Günü sözleri yoğun olarak araştırılıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü bu sene de büyük bir coşku ile kutlanacak. Öğretmenlik mesleğini icra eden yakınlarına mesaj göndermek ve paylaşım yapmak isteyenler aramalarını yoğunlaştırdı. İşte en farklı ve duygusal Öğretmenler Günü sözleri...

En farklı ve duygusal Öğretmenler Günü sözleri araştırılıyor. Öğretmenler Günü, ülkemizde her yıl 24 Kasım'da kutlanıyor. Öğretmenler Günü'nde öğretmenlik mesleğini icra eden kimseleri onurlandırmak için çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Öğretmenlerine ve öğretmen mesleğini yapan yakınlarına mesaj göndermek isteyenler aramalarını hızlandırdı. İşte ilk öğretmene, emekli öğretmene, anneye, ablaya, abiye, sevgiliye, eşe Öğretmenler Günü sözleri ve mesajları...

İLK ÖĞRETMENE, EMEKLİ ÖĞRETMENE SÖZLER...

Sen bizi her zaman aydınlatan ışığımız, bilgi kaynağımızsın. Sen yeri geldiğinde anamız babamızsın. İyi ki sizin öğrencileriniz olduk, sizden çok şey öğrendik öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

En güzel, farklı, anlamlı, resimli Öğretmenler Günü mesajları!

Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum

Bugün 'keşke' yerine 'iyi ki' dediğim ne varsa birçoğunda sizin payınız fazlasıyla büyük. Sizin desteğiniz ve yol göstericiliğinizle attığım adımlar bana bugünkü konumumu getirdi. Sizin hakkınızı asla ödeyemem. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmen öğrencileri aydınlatmak için bir yanan fener gibidir. Canım öğretmenim sende bizleri aydınlattığın için teşekkür ederiz.

Ne biliyorsan bize öğrettin, bizi vatana faydalı bireyler ettin, hep kalem kılıçtan keskindir dedin, her problemde bıkmadan çareler ürettin öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

ANNEYA, BABAYA, ABLAYA, ABİYE SÖZLER...

Öğretmenler günün kutlu olsun anneciğim. Sevi çok seviyorum.

Yollarını çiçeklerle süslediğim canım annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Bana her zaman yön veren, hayatı öğreten, beni eğiten canım annem. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Emekli de olsan sen bizim gönüllerimizin öğretmenisin, sen her zaman mükemmel bir öğretmen olarak kalacaksın. Güzel annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Güzel annem öğretmenler günün kutlu olsun. Her günün öğretmenler günün kadar özel ve güzel olsun.

Öğrencilerini en az bizim kadar seven ve değer veren canım annem ve babam. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmen anne yarısı demek, anne demek öğretmen yarısı demek. Sen ise hem annem, hem öğretmenimsin. 24 Kasım Öğretmenler Günün kutlu olsun annem.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Canım öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun.

Babacığım, tek bana değil sayısız öğrencine de baba oldun. İyiki varsın. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen çok iyi bir baba ve çok iyi bir öğretmensin. Günün kutlu olsun babacığım.

Bana evde ve okulda hem baba hem öğretmen olduğun için çok şanslıyım. Öğretmenler günün kutlu olsun babacığım.

Canım ablacığım, anne yarım. Sonsuz sevgini ve bilgini benimle paylaştın için, yurdumuza binlerce ışık yetiştirdiğin için teşekkür ederim. Günün kutlu olsun.

Gözümün nuru, benim bitanecik ablacığım. Küçükken seni öğrencilerden kıskanırdım. Şimdi ise gurur duyuyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Abiciğim. Evimizin ikinci diğeri, gurur kaynağı. Senin gibi iyi kalpli bir abiye ve öğretmene sahip olduğum için çok mutluyum. Günün kutlu olsun.

Öğretmen olarak atanıp gittiğinde çok ağlamıştım. Ama bu ayrılık ailemiz için gurur kaynağıydı. Vatanımıza hayırlı, bilgili, eğitimli çocuklar yetiştirdiğin için teşekkür ederiz. Gururumuzsun abiciğim. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

SEVGİLİYE, EŞE ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÖZLERİ...

Sen kanatlı bilgi meleğisin, güller bahçesinin en güzel bahçıvanısın, sen eğitim ordusunun en güzel neferisin. Öğretmenler günün kutlu olsun canım eşim.

Evimizin neşesi, yuvamızın birleştiricisi canım eşim öğretmenler günün kutlu olsun. Allah'ım her gününü mutlulukla doldursun.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel eşisin, öğretmenler günü kutlu olsun.

Canım eşim senle her şeyim tamam iyi ki benim eşimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen bu dünyanın en iyi, en güzel, en candan, en mükemmel öğretmenisin. Yüce Mevla'm seni her daim sağlıklı ve başarılı eylesin. Canım eşim Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sevgilim, gözümün nuru bitanecik meleğim Öğretmenler günün kutlu olsun.

İdealist, başarılı, görevini layıkıyla yapan, arkadaşları tarafından çok sevilen, herkes tarafından parmakla gösterilen sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun.

Bu dünyanın en güzel öğretmeni sensin sevgilim. Öğretmenler günün kutlu olsun sevgilim.

Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi
Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!
Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Arazilerin yeni "gözü": Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül
Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

<p>Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ne bağlı Usluca  Mahallesi'nin büyük bir bölümü baraj suyu altında ka

Servis yok, kayık var

AFAD'dan Afganistan'daki ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda yardımı

Antalya'yı fırtına vurdu! Dev dalgalar oluştu, ağaçlar devrildi

1,5 ton skunk ele geçirildi