• $13,6322
  • €15,2175
  • 787.973
  • 1997.69
16 Ocak 2022 Pazar 19:18 | Son Güncelleme:

Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşında? Survivor 2022 All Star Hikmet Tuğsuz aslen nereli, Instagram hesabı nedir?

Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşında" Survivor 2022 All Star Hikmet Tuğsuz aslen nereli, Instagram hesabı nedir"

Hikmet Tuğsuz, Survivor 2022 All Star sezonunda gönüllüler kadrosunda yer alan isimler arasında. TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2022 All Star'da dikkat çeken yarışmacı Hikmet Tuğsuz ile ilgili hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Survivor 2022 All Star Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Hikmet Tuğsuz, TV8 ekranlarında başlayan Survivor 2022 All Star ilk bölümü ile birlikte gündeme geldi. Magazin gündeminde konuşulan Survivor 2022 All Star yarışmacısı Hikmet Tuğsuz ile ilgili merak edilenleri bu haberimizde derledik. Peki Survivor 2022 All Star gönüllüler kadrosunda yer alan Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan Hikmet Tuğsuz yarışmanın iddialı isimlerinden. Survivor All Star 2022 gönüllüler takımında yer alan Survivor yarışmacısının özel hayatı, kariyeri ve kim olduğu merak ediliyor.

HİKMET TUĞSUZ KİMDİR?

Survivor Türkiye Yunanistan kadrosunda Türkiye'yi temsilen Dominik'te yer alan Hikmet Tuğsuz, 16 Kasım 1986 yılında dünyaya gelmiştir. 35 yaşındaki Hikmet Tuğsuz, aslen Antalyalıdır. Antalya'nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğan Hikmet, spor dolu bir geçmişe sahip. Uzun boyu ve fiziğiyle dikkat çeken Hikmet, pek çok ismin çekindiği bir yarışmacı.

HİKMET TUĞSUZ BOYU KİLOSU KAÇ?

Hikmet Tuğsuz 188 boyunda ve 93 kilodur. 2019 yılında Survivor'a katılabilmek için kısa sürede çok fazla kilo veren Hikmet Tuğsuz, kafasına koyduğunu yapabileceğini, gözünün gördüğünden korkmadığını dile getiriyor.

HİKMET TUĞSUZ MESLEĞİ NE?

Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun olan Hikmet Tuğsuz, ilkokul 4. sınıfta katıldığı bir yarışma sonucu sporla tanıştı.

Antrenörlerinin yönlendirmesi sonucu atletizm ile tanışan Survivor Hikmet, Milli Takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan'ın da yardımıyla decatlon branşına yöneldi. Uzun yıllar boyunca burada rekorları elinde bulunduran Survivor Hikmet, bu sürede geçilemedi ve şampiyon oldu.

Bunun yanı sıra hentbol, futbol, triatlon ve voleybol gibi branşlarla da ilgilenmiş olan Survivor Hikmet Tuğsuz, üniversitenin ardından hem antrenörlük hem de sporculuk yapmaya devam etti.

Kırkpınar Başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi sporcularla birlikte olan Tuğsuz, bu isimlere antrenörlük yapmıştır.

2019 SURVİVOR TÜRKİYE YUNANİSTAN ÖNCESİ BUNLARI SÖYLEMİŞTİ:

Survivor Türkiye Yunanistan yarışması öncesi kendisin tanıtan Hikmet Tuğsuz, şu ifadeleri kullanmıştı:

Toroslarda büyüdüm, ailem hayvancılık yapıyor. Spor yapıyordum aktif olarak ancak sporu bıraktım. Milli takım antrenörlüğü yapıyorum. Lise bittikten sonra iyi bir üniversiteye aldılar. Başarılar gelmeye başladı. 8 sene Türkiye'de decatlonda geçilmedim. Çok zor branştır, 10 tane branşı yapabilme özelliğine sahip bir sporcuyum.

Bana atletizmde Deli Hikmet derler, kimsenin yapamadıklarını yaptığım için. Survivor senin yerin dediler ve ben de başvurdum. Survivor'da her şey bana göre. Gözümün gördüğü her şeyi yapabilirim.

Buradan giderken beni hiçbir şey üzmez. Yıllardır il dışındayım. Yemek seçmiyorum, ne olursa olsun yiyebilirim aç kalacağımı düşünmüyorum. Ben Yörük çocuğuyum. Toros ruhu bende oldukça Yunanlar vız gelir.

SURVİVOR HİKMET EVLİ Mİ? INSTAGRAMI NE?

Özel hayatı yakından merak edilen Survivor Hikmet Tuğsuz'un evli mi yoksa bekar mı olduğu da internette araştırılıyor. 35 yaşındaki iddialı yarışmacı bekar. Sosyal medyayı da aktif kullanan Hikmet, 'hikmettugsuz' kullanıcı adıyla Instagram'da yer alıyor ve şu an itibariyle takipçi sayısı 74 binden fazla.

SURVIVOR 2019'DAKİ SAKATLIĞI

Survivor Hikmet, adadaki bir oyun sırasında çok talihsiz bir sakatlık geçirmiş ve dizlerinde tüm bağları koparmıştı. Yarışmaya devam edemeyip diskaliye olmak durumunda kalan Survivor Hikmet, sonrasında bir gün sürecek bir ameliyata girmiş ve uzun süre tedavi görmüştü.

Milli Muharip Uçak TF-X meydana çıkıyor... İmalat bu yıl başlayacak: Yer testleri için tarih verildi
Milli Muharip Uçak TF-X meydana çıkıyor... İmalat bu yıl başlayacak: Yer testleri için tarih verildi

Milli Muharip Uçak TF-X meydana çıkıyor... İmalat bu yıl başlayacak: Yer testleri için tarih verildi

AGİ ile ilgili belirsizlik ortadan kalktı... Resmi Gazete'de yayımlandı: İşte detaylar
AGİ ile ilgili belirsizlik ortadan kalktı... Resmi Gazete'de yayımlandı: İşte detaylar

AGİ ile ilgili belirsizlik ortadan kalktı... Resmi Gazete'de yayımlandı: İşte detaylar

Türkiye'den milyon dolarlık ihracat... İlk sırada Güney Kore var
Türkiye'den milyon dolarlık ihracat... İlk sırada Güney Kore var

Türkiye'den milyon dolarlık ihracat... İlk sırada Güney Kore var

<p> </p>

Kamu işçisinin maaşı ne kadar artacak?

Polisleri şaşkına çeviren suçluların ilginç fotoğrafları

dünyanın en zor testi olduğu iddia edilen dikkat testi! Sosyal medyayı salladı

Limonu mikrodalgada 20 saniye ısıtırsanız... Bakın nasıl bir etkisi var