• $13,4189
  • €15,2207
  • 789.859
  • 2001.44
20 Ağustos 2020 Perşembe 07:48 | Son Güncelleme:

19 Ağustos 2020 burç yorumları yayında! Yeni ayda günlük burç yorumları nasıl?

19 Ağustos 2020 burç yorumları yayında! Yeni ayda günlük burç yorumları nasıl"

19 Ağustos günlük burç yorumları sizler için derlendi. Bugün Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay zamanları yeni başlangıçları temsil eder; aynı zamanda kötü alışkanlıkları bırakmak ve yerine daha iyilerini koymak için de uygun vakitlerdir. Burç yorumları içerisinde de yeni ayın etkilerini göreceğiz. Aslan burcunda gerçekleşiyor oluşu, bu burcun temsil ettiği konuları daha çok etkileyecektir.

Günlük burç yorumları her gün düzenli olarak yayınlanıyor. 19 Ağustos Çarşamba yani bugün Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Dolayısıyla burç yorumları içerisinde bu burca ait konuların daha fazla etki aldığını görebiliriz. Yeni başlangıçlar, ortaklıklar ve kötüyü geride bırakma için uygun enerjiyi şu önümüzdeki birkaç gün bulabileceğiz.

19 AĞUSTOS 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU GÜNLÜK YORUMU

Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili bir dönüm noktasına geldiniz. Hukuki sorunlar konusunda daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. İkili ilişkilerle ilgili aktif adımlar atabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkide sorunları çözmek için hareket edebilirsiniz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU

Ortak yatırımlarla ilgili radikal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miraslarla ilgili önemli haberleri alabilirsiniz. Risk ve tehlike içeren aktivitelerden uzak durmanızda fayda var. Sakarlıklara karşı da dikkatli olmalısınız. Angarya işlerden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK YORUMU

Rekabet konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakin ve sağduyulu hareket etmeniz de fayda var. Rekabet içeren durumlardan uzak durmalısınız. Eski sevgililerden haber alabilirsiniz. Kafanız karışabilir. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Sözleşmeler konusunda iki kere düşünmenizde fayda var.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK YORUMU

Diyet ve spora başlamanız mümkün görünüyor. Uzun zamandır kilo vermek istiyorsanız başlangıç yapmak için uygun zamandasınız. İşlerinizi hallederken yüksek efor sarf etmeniz gerekecek. Kendinize çok yormamaya çalışın. Aksi takdirde sağlığını risk altına girebilir. Ailenizle vakit geçirmek ve anılarınızı yad etmek hoşunuza gidecek.

ASLAN BURCU GÜNLÜK YORUMU

Aşk hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Mevcut ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Ancak önce karşı tarafı dikkatli dinlemeniz gerekiyor. Aşırı gurur yapmadan belki de a edici olmalısınız. Hobilerinize rahatlıkla vakit ayırabileceğinizi bir haftadasınız. Hatta yeni hobiler edinebilirsiniz.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMU

Ev ve emlak konularıyla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Uzun zamandır çözmek istediğiniz miras konularını çözüme ulaştırabilirsiniz. Ailevi sorunları çözmek için uygun bir zamandasınız. Ancak gerilim yükselirse büyük resme bakarak çözüm üretmeniz gerekiyor. Takıntılı davranmaktan vazgeçin.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK YORUMU

Yakın çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Kardeşinizin veya kuzeninin bir sorununu çözmeniz gerekebilir. Fazla sorumluluk almaktan kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek önemli kararlar alabilirsiniz. Önünüze önemli sözleşme fırsatları gelebilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU

Maddi konularla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Ancak bunun getireceği krizleri soğukkanlılıkla çözmeniz gerekiyor. Gereksiz harcamalar yapmak yerine mantıklı seçimler yapmalısınız. Yıllar öncesinden kaçırmış olduğunuz bir yatırım fırsatı tekrar karşınıza gelebilir.

YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU

Hayatınız beklenmedik gelişmelere oldukça açık görünüyor. Duygularınız ile mantığınız arasında kalarak seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeye çalışın. Aksi takdirde daha sonradan pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Özellikle yeni projelerle ilgili dengeli hareket etmeniz gerekiyor.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK YORUMU

Hayatınızdan bazı insanları çıkartmanız gerekebilir. Hatta bazıları size yardım isterken yanlışlıkla hata yapmanıza sebep olabilirler. Bundan dolayı kendi kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor. Hayatınızda bağımlılık geliştirdiğiniz insanlardan ve durumlardan arınmanız için ideal bir süreçtesiniz.

KOVA BURCU GÜNLÜK YORUMU

Arkadaşlarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Üyesi olduğunuz sosyal topluluklarla ilgili gerilim yükselebilir. Aksi takdirde hayatınızda bir arkadaşınızın çıkması söz konusu olabilir. Ve hayallerinize ulaşmak için çabalarken önünüzde engellerin olduğunu farkına varabilirsiniz.

BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Önünüze çıkan engeller moralinizi bozabilir. Yılmadan cesaretle hareket etmeniz gerekiyor. Kimsenin cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Tek başınıza hareket etmeniz gerekiyor. Patronlarınızla aranızda soğuk rüzgârlar esebilir.

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!
Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!
Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!

Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!

Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi
Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi

Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi

<p>Elon Musk liderliğindeki uzay taşımacılığı şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starship roketl

SpaceX roketleri, Katy Perry'nin klibinde oynadı | TeknoZone #15

Kanserle savaşan mucize besinler! Sofranızdan eksik etmeyin

Dünden bugüne Fenerbahçe'nin Türk kalecileri! Yerli kaleci geleneği devam ediyor

Çöpe atmak yerine bakın ne yaptı! Yüzlerce açma halkası topladı sonra...