• $13,4311
  • €15,388
  • 786.376
  • 2085.76
11 Kasım 2021 Perşembe 21:57 | Son Güncelleme:

Eda Ece'nin "Kocam ve sevgilisi" paylaşımı gerçek oldu!

Eda Ece'nin "Kocam ve sevgilisi" paylaşımı gerçek oldu!

FOX TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma'da Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece geçtiğimiz günlerde rol arkadaşları Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz ile fotoğraflarını dizideki rollerine gönderme yaparak "Kocam ve sevgilisi" notuyla paylaşmıştı. Güzel oyuncunun daha sonra sildiği paylaşımın ardından görenleri hayrete düşüren bir gelişme yaşandı. Magazin gündemine adeta "Eda Ece'nin paylaşımı gerçek oldu" bir olay gerçekleşti.

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri ile adeta fenomen haline gelen Eda Ece, rol arkadaşları Biran Damla Yılmaz ve Berk Oktay ile asansörde kaldı. Güzel oyuncu paylaşımına "Kocam ve sevgilisi. Bunlarla asansörde kaldım. Yazıklar olsun" notunu düşmüştü.

Eda Ece'nin Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı bu paylaşımı daha sonra sildi.

Ancak magazin gündemine düşen bir haber Eda Ece'nin paylaşımını akıllara getirdi.

"KOCAM VE SEVGİLİSİ"

Sosyetenin tanınmış ismi Feryal Gülman, boşanma aşamasında olduğu eşi Kemal Gülman ve 59 yaş küçük sevgilisi Eda Cideli ile uçakta pişti oldu.

Fransa'nın Nice şehrinden İstanbul'a dönen Kemal Bey ve kendisinden 59 yaş küçük sevgilisi Eda Cideli, Feryal Hanım ile birlikte uçtu.

"BOŞANMA SÜRECİMİZ DEVAM EDİYOR"

İstanbul'a iner inmez Kemal Gülman, basın mensuplarına "Bu kadın belasını arıyor!" derken; Feryal Gülman ise, "Uçakta gördüm, şaşırdım. Boşanma sürecimiz devam ediyor" açıklamasını yapmıştı.

YAŞADIKLARINI ANLATTI

Boşanma davasının devam ettiği eşi ve onun sevgilisiyle aynı uçakta üç saat yolculuk yapan Gülman, o anki hislerini ve evlilikleri süresince gördüğü psikolojik şiddeti canlı yayında anlattı.

Tüm bu yaşananların ardından Feryal Gülman, tv8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınına bağlandı. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden olan Gülman, boşanma aşamasında olduğu eşi Kemal Gülman ile uçakta yaşadığı karşılaşmanın tüm detaylarını anlattı.

"Eşim ( Kemal Gülman) benim oturduğum sıranın başına oturdu, birlikte olduğu Eda Hanım da benim önüme. Sonrasında hostes hanımın yanına gittim ona durumu açıkladım. Bunu fark ettiğini ve sakin olmam gerektiğini söyledi. Hatta bana su ikram etti."

"Koronavirüs nedeniyle yer değişikliği yapamayacaklarını ancak ön tarafta genç bir beyin yanının boş olduğunu söyledi. O da çok sevdiğim bir arkadaşımın oğlu, benim oğlumun da arkadaşı. Biraz onun yanında oturdum, onunla konuşmak da beni sakinleştirdi. Sonrasında mecburen yerime döndüm."

Hissettiklerini anlatan ünlü isim, "Hala sesim titriyor. O gün o uçakta onlarla yolculuk etmek istemezdim tabi ki çok zor bir şey kimse istemez. Biz hala boşanmadık ayrılık sürecimiz devam ediyor. Bu zaten eşimin evliliğimiz ya da ayrılık sürecindeki ilk ilişkisi değil. Çoğu da basına yansıdı. Ama bilmek başka gözünle görmek ve aynı ortamda olmak başka" dedi.

Yol boyunca hiç konuşmadıklarını söyleyen Feryal Gülman, üç saatlik uçuşun kendisine üç yıl gibi geldiğini açıkladı. "Bitsin istedim, 'niye buradaydım?' dedim" diye konuştu.

Feryal Gülman, Kemal Bey ile aralarında 32 yaş fark olduğunu, kendisi ile evlendiğinde Kemal Bey'in 50'li yaşlarında olduğunu ifade ederek, çok severek aşık olarak evlendiklerini söyledi. Gülman, mimar olduğunu ve eşinin evlenme teklifini kabul ederek Ankara'daki kariyerini bırakıp İstanbul'a geldiğini de sözlerine ekledi.

Kemal Gülman'la 22 yıllık evliliğinde gördüğü psikolojik şiddetten de bahseden Feryal Gülman, Kendisinin 40'lı yaşlarına geldiğinde, Kemal Bey'in etrafındaki insanlarına ne düşüneceklerine aldırmadan "Seni bankaya vermek lazım, senin yerine 2 tane 20'lik alalım" diye konuştuğunu açıkladı. O dönem bunu şaka olarak algıladığını dile getiren Feryal Gülman, "Sanıyorum eşimin bu konuyla ilgili yani her zaman yanında genç bir kadın olmasıyla ilgili bir takıntısı var" ifadelerini kullandı.

Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...
Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Dışa bağımlılığı bitirecek projede kritik aşama! Borular Filyos Limanı'nda...

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek
Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Tarihi gün: Ticari dengeleri Türkiye lehine değiştirecek

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu
Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

Karadeniz'den Rusya'ya ihracatın lideri Trabzon oldu

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte banka banka promosyon ücretler...

Gece yarısı çocuk kamerasına takıldı! İşte o anlar

Sosyal medyayı sallayan köpek balığı deneyi! Yürekleri ağızlara getirdi