• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
30 Eylül 2020 Çarşamba 18:27 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde çok konuşulacak olaylar yaşanacak

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde çok konuşulacak olaylar yaşanacak

Bir Zamanlar Çukurova'da neler yaşanacak? yine günlerce konuşulacak olaylar başlar. Düğünün ardından Çukurova'dan ayrılacak olan Sabahattin ve Jülide'nin karşılaşacağı tek olay da 'Yaman Hesaplaşması' olmayacaktır.

Demir, Dr. Sabahattin’in düğününde Sevda’yı 'babasının gerçek eşi ve kendisinin ikinci annesi' olarak takdim ederken, Hünkar da içeri girince, Çukurova’da yine günlerce konuşulacak olaylar başlar. Bu açıklamalara karşı Hünkar’ın da söyleyecekleri vardır. Düğünün ardından Çukurova’dan ayrılacak olan Sabahattin ve Jülide’nin karşılaşacağı tek olay da maalesef bu 'Yaman Hesaplaşması' olmayacaktır. Adana cemiyet hayatının bu sevilen iki ismi en mutlu günlerinden yine Çukurova'nın gündemini belirleyen “Yamanlar”ın hesaplaşmaları damga vuracaktır.

FEKELİ KONAĞI'NDA İKİNCİ BİR FEKELİ

Her evde olduğu gibi, Fekeli Konağı'nda da gündemin birinci maddesi Demir ve Hünkar savaşı olsa da, Fekeli’nin konuğu gündemi unutturacaktır. Özellikle “Sevda” konusu ile yakından ilgilenen Behice bile, eve gelen öz yeğen Fikret Fekeli ile şaşkına dönecektir. Fekeli, Ankaralı zannederken peşine düştüğü gencin yeğeni olduğunu öğrenince, onu alıp eve getirmiştir ve Behice’nin miras hesapları bozuluyordur. Tüm Adana Hünkar ve Demir’in düğündeki hesaplaşmalarını konuşurken Behice, Züleyha’nın delirdiğini de dedikodu zincirine ekler. Ancak Gülten bu konuşmaları duyar ve Züleyha’ya anlatır. Züleyha, Gülten’e kendisini vuranın Müjgan olduğunu kimseye anlatmamasını tembihlerken onları dinleyen birinden habersizdirler.

<p></p><p><span>Azerbaycan Savunma Bakanlığının paylaştığı görüntülerde, Smerç sistemlerinin füzeler

Azerbaycan, işgalci Ermenistan füze sistemlerini imha etti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hasar gören binalarda arama ve kurtarma çalışmaları havadan görüntülendi

Deprem anında ne yapmanız gerekiyor?